aleks je napisao/la:
Jel to cika Velja ima neki utjecaj u Borcu ili sve to bilo "legalno" bilo sto se tice ostanka u elitu?
Vidi cijeli citat
Imao je Borac blagu naklonost sudija pogotovo na prvom meču ali je ipak
zasluženo opstao u Prvoj, Napreddak ima mlad i dobar tim ali su morali da u krratko vreme odigraju šest jakih utakmica i nisu izdržali taj ritam,šteta što neće biti u Prvoj ali zato će ponovo Čukaručki nameštati mečeve.
Ima par igrača u Kruševcu koji mogu biti dobri,Pavlović je već u mladoj reprezentaciji i verovatno će u PArtizan,dobri su i bekovi Dunjić i Prijić
Interesantno je da za Borac igra i Makedonac Krstevski koji je nekad bio u Zvezdi te bivši reprezentativac Dmitrović i jedan zanimljiv vezni Nikitović
koji bi mogao da bude dobar igrač.