dimnjacar je napisao/la:
Ma nase klince vode diletantni od trenera... vec u juniorskim danima uce ih kako biti luzer.
Vidi cijeli citat
U dosta se slucajeva ovdje slazem s tobom, ali nazvati nekog diletantom jer nije dobio dvostrukog europskog prvaka u svom uzrastu, je ipak malo pretenciozno.
Gledajuci brojidbu (udarci na gol, prilike, drugo ne mozemo) ovi su bili bolji, mi smo imali priliku, vodstvo, ali niosmo uspjeli.
A sigurno je ejdnoj Spanjolskoj lakse nadoknaditi 4,5 nedostataka nego Hrvatskoj (mnogi su vjerojatno s U20 momcadi koja ce za koji tjedan u Tursku, ne znam detalje) a Stimac sasvim nepotrebno zove Halilovica i Jedvaja da sudjeluju na treninzima po hercegovackim selima, umjesto da budu tu gdje su potrebni i gdje njhpovi vrsnjaci igraju...