Tata i ja smo odlučili ići, zadovoljavamo sve uvjete ulaska u Sloveniju i na stadion (ja prebolio unazad 6 mjeseci, on prebolio prije 7 mjeseci i primio jednu dozu Pfizera, a Slovenci u tom slučaju dozvoljavaju preboljenje unazad 8 mjeseci), no sranje nastaje kod povratka u Hrvatsku. Ja mogu ući zbog preboljenja unutar 6 mjeseci, a on bi morao u samoizolaciju jer mi nemamo ovo pravilo s 8 mjeseci kao Slovenci. Kopajući i tražeći cake naišao sam na citat "osobe koje putuju zbog neodgodivih osobnih/obiteljskih razloga, poslovnih razloga ili koje imaju drugi gospodarski interes, a ne zadržavaju se u Republici Hrvatskoj ili izvan Republike Hrvatske duže od 12 sati."
Spada li po vama ikako odlazak na utakmicu koji bi se zbio u maksimalno 5 sati boravka u Sloveniji u ovaj gore navedeni izuzetak?