Mlade reprezentacije (od U-15 do U-20)
LeonardoDaVinci je napisao/la:
apjrlmcd je napisao/la:
Lox je napisao/la:
NE-KO je napisao/la:
Lox je napisao/la:
Bellygunner je napisao/la:
Lox je napisao/la:
Te dečke treba vidjeti u ozbiljnom klubu i lizi. Nadam se da budu što prije.
Vidi cijeli citat
Jupiler liga je jako ozbiljna liga!
Vidi cijeli citat
Je samo ne svi klubovi. Nadam se da će mu totty naći bolji klub iduće sezone.
Vidi cijeli citat
Polako, ima vremena za njega.
On je jos citavu sljedecu sezonu po godistu jos uvijek junior. Pa i jedan Gvardiol se iz Dinama prodao tek kada je izasao iz juniorskog godista. Mislim da bi Vuskovic trebao ici na SP ako sljedecu sezonu odigra u ligama petice.
Vidi cijeli citat
Upravo to, polako. Iduće sezone neki jači klub izvan lige 5, pa ako bude dobar u neki lige 5. Nakon toga repka. Mogao bi biti dobra zamjena za DČC u igri s tri iza. S druge strane, kao i svakom mladom igraču, velikih je mina na putu, a i novi dolaze. Neki kasnije sazrijevaju. Meni se Prpić jako sviđa. Jakirević je tu. Konkurencije doma i vani je velika i to je dobro.
Vidi cijeli citat
Ne vidim zasto bi on bio zamjena igracima koji ne igraju u svojoj ligi, bez obzira na godine, koja god liga bila, po svemu sto sam citao on ce sljedece godine igrati za Tottenham, bez ikakvih posudbi, uvjeren sam da bi u Spanjolskoj vec bio standardan clan reprezentacije
Nema mi smisla spominjati Jakirevica u kontekstu reprezentacije koji je odigrao jednu utakmicu za Dinamo, mozemo onda nabrojati na desetke igraca, Prpica bi mogao probati u kojoj laksoj utakmici, mislim da ima mjesta tu i da bi bolje igrao u poslozenoj reprezentaciji, nego u kaosu Hajduka
Vidi cijeli citat
Ono što sam gledao od njega u u21 reprezentaciji sada u ovim prijateljskim utakmica je to da čovjek nije ni za Nk Dugopolje bez uvrede trenutno a kamoli u krugu reprezentacije. Možda odlazak ko vuskovic negdje drugdje pa da se oslobodi te neralnosti hajdukovih navijača i dobije na samopouzdanosti!
Vidi cijeli citat
Glupost
apjrlmcd je napisao/la:
LeonardoDaVinci je napisao/la:
apjrlmcd je napisao/la:
Lox je napisao/la:
NE-KO je napisao/la:
Lox je napisao/la:
Bellygunner je napisao/la:
Lox je napisao/la:
Te dečke treba vidjeti u ozbiljnom klubu i lizi. Nadam se da budu što prije.
Vidi cijeli citat
Jupiler liga je jako ozbiljna liga!
Vidi cijeli citat
Je samo ne svi klubovi. Nadam se da će mu totty naći bolji klub iduće sezone.
Vidi cijeli citat
Polako, ima vremena za njega.
On je jos citavu sljedecu sezonu po godistu jos uvijek junior. Pa i jedan Gvardiol se iz Dinama prodao tek kada je izasao iz juniorskog godista. Mislim da bi Vuskovic trebao ici na SP ako sljedecu sezonu odigra u ligama petice.
Vidi cijeli citat
Upravo to, polako. Iduće sezone neki jači klub izvan lige 5, pa ako bude dobar u neki lige 5. Nakon toga repka. Mogao bi biti dobra zamjena za DČC u igri s tri iza. S druge strane, kao i svakom mladom igraču, velikih je mina na putu, a i novi dolaze. Neki kasnije sazrijevaju. Meni se Prpić jako sviđa. Jakirević je tu. Konkurencije doma i vani je velika i to je dobro.
Vidi cijeli citat
Ne vidim zasto bi on bio zamjena igracima koji ne igraju u svojoj ligi, bez obzira na godine, koja god liga bila, po svemu sto sam citao on ce sljedece godine igrati za Tottenham, bez ikakvih posudbi, uvjeren sam da bi u Spanjolskoj vec bio standardan clan reprezentacije
Nema mi smisla spominjati Jakirevica u kontekstu reprezentacije koji je odigrao jednu utakmicu za Dinamo, mozemo onda nabrojati na desetke igraca, Prpica bi mogao probati u kojoj laksoj utakmici, mislim da ima mjesta tu i da bi bolje igrao u poslozenoj reprezentaciji, nego u kaosu Hajduka
Vidi cijeli citat
Ono što sam gledao od njega u u21 reprezentaciji sada u ovim prijateljskim utakmica je to da čovjek nije ni za Nk Dugopolje bez uvrede trenutno a kamoli u krugu reprezentacije. Možda odlazak ko vuskovic negdje drugdje pa da se oslobodi te neralnosti hajdukovih navijača i dobije na samopouzdanosti!
Vidi cijeli citat
Glupost
Vidi cijeli citat
Hmm zbog čega glupost? Jesi li ga gledao kako igra u u21 i hajduku ove sezone? Ono nije ni za Nk Dugopolje igra a kamoli za reprezentaciju.
LeonardoDaVinci je napisao/la:
apjrlmcd je napisao/la:
LeonardoDaVinci je napisao/la:
apjrlmcd je napisao/la:
Lox je napisao/la:
NE-KO je napisao/la:
Lox je napisao/la:
Bellygunner je napisao/la:
Lox je napisao/la:
Te dečke treba vidjeti u ozbiljnom klubu i lizi. Nadam se da budu što prije.
Vidi cijeli citat
Jupiler liga je jako ozbiljna liga!
Vidi cijeli citat
Je samo ne svi klubovi. Nadam se da će mu totty naći bolji klub iduće sezone.
Vidi cijeli citat
Polako, ima vremena za njega.
On je jos citavu sljedecu sezonu po godistu jos uvijek junior. Pa i jedan Gvardiol se iz Dinama prodao tek kada je izasao iz juniorskog godista. Mislim da bi Vuskovic trebao ici na SP ako sljedecu sezonu odigra u ligama petice.
Vidi cijeli citat
Upravo to, polako. Iduće sezone neki jači klub izvan lige 5, pa ako bude dobar u neki lige 5. Nakon toga repka. Mogao bi biti dobra zamjena za DČC u igri s tri iza. S druge strane, kao i svakom mladom igraču, velikih je mina na putu, a i novi dolaze. Neki kasnije sazrijevaju. Meni se Prpić jako sviđa. Jakirević je tu. Konkurencije doma i vani je velika i to je dobro.
Vidi cijeli citat
Ne vidim zasto bi on bio zamjena igracima koji ne igraju u svojoj ligi, bez obzira na godine, koja god liga bila, po svemu sto sam citao on ce sljedece godine igrati za Tottenham, bez ikakvih posudbi, uvjeren sam da bi u Spanjolskoj vec bio standardan clan reprezentacije
Nema mi smisla spominjati Jakirevica u kontekstu reprezentacije koji je odigrao jednu utakmicu za Dinamo, mozemo onda nabrojati na desetke igraca, Prpica bi mogao probati u kojoj laksoj utakmici, mislim da ima mjesta tu i da bi bolje igrao u poslozenoj reprezentaciji, nego u kaosu Hajduka
Vidi cijeli citat
Ono što sam gledao od njega u u21 reprezentaciji sada u ovim prijateljskim utakmica je to da čovjek nije ni za Nk Dugopolje bez uvrede trenutno a kamoli u krugu reprezentacije. Možda odlazak ko vuskovic negdje drugdje pa da se oslobodi te neralnosti hajdukovih navijača i dobije na samopouzdanosti!
Vidi cijeli citat
Glupost
Vidi cijeli citat
Hmm zbog čega glupost? Jesi li ga gledao kako igra u u21 i hajduku ove sezone? Ono nije ni za Nk Dugopolje igra a kamoli za reprezentaciju.
Vidi cijeli citat
Jesam, zato sam i napisao da mislim da ima kvalitetu i da bi u reprezentaciji dosla do izražaja,vise nego u Hajduku,gdje svak osim Livaje izgleda gori nego sto je
LeonardoDaVinci je napisao/la:
apjrlmcd je napisao/la:
LeonardoDaVinci je napisao/la:
apjrlmcd je napisao/la:
Lox je napisao/la:
NE-KO je napisao/la:
Lox je napisao/la:
Bellygunner je napisao/la:
Lox je napisao/la:
Te dečke treba vidjeti u ozbiljnom klubu i lizi. Nadam se da budu što prije.
Vidi cijeli citat
Jupiler liga je jako ozbiljna liga!
Vidi cijeli citat
Je samo ne svi klubovi. Nadam se da će mu totty naći bolji klub iduće sezone.
Vidi cijeli citat
Polako, ima vremena za njega.
On je jos citavu sljedecu sezonu po godistu jos uvijek junior. Pa i jedan Gvardiol se iz Dinama prodao tek kada je izasao iz juniorskog godista. Mislim da bi Vuskovic trebao ici na SP ako sljedecu sezonu odigra u ligama petice.
Vidi cijeli citat
Upravo to, polako. Iduće sezone neki jači klub izvan lige 5, pa ako bude dobar u neki lige 5. Nakon toga repka. Mogao bi biti dobra zamjena za DČC u igri s tri iza. S druge strane, kao i svakom mladom igraču, velikih je mina na putu, a i novi dolaze. Neki kasnije sazrijevaju. Meni se Prpić jako sviđa. Jakirević je tu. Konkurencije doma i vani je velika i to je dobro.
Vidi cijeli citat
Ne vidim zasto bi on bio zamjena igracima koji ne igraju u svojoj ligi, bez obzira na godine, koja god liga bila, po svemu sto sam citao on ce sljedece godine igrati za Tottenham, bez ikakvih posudbi, uvjeren sam da bi u Spanjolskoj vec bio standardan clan reprezentacije
Nema mi smisla spominjati Jakirevica u kontekstu reprezentacije koji je odigrao jednu utakmicu za Dinamo, mozemo onda nabrojati na desetke igraca, Prpica bi mogao probati u kojoj laksoj utakmici, mislim da ima mjesta tu i da bi bolje igrao u poslozenoj reprezentaciji, nego u kaosu Hajduka
Vidi cijeli citat
Ono što sam gledao od njega u u21 reprezentaciji sada u ovim prijateljskim utakmica je to da čovjek nije ni za Nk Dugopolje bez uvrede trenutno a kamoli u krugu reprezentacije. Možda odlazak ko vuskovic negdje drugdje pa da se oslobodi te neralnosti hajdukovih navijača i dobije na samopouzdanosti!
Vidi cijeli citat
Glupost
Vidi cijeli citat
Hmm zbog čega glupost? Jesi li ga gledao kako igra u u21 i hajduku ove sezone? Ono nije ni za Nk Dugopolje igra a kamoli za reprezentaciju.
Vidi cijeli citat
ja sam ga gledao u onoj prvoj utakmici na Maksimiru.
Leader je napisao/la:
LeonardoDaVinci je napisao/la:
apjrlmcd je napisao/la:
LeonardoDaVinci je napisao/la:
apjrlmcd je napisao/la:
Lox je napisao/la:
NE-KO je napisao/la:
Lox je napisao/la:
Bellygunner je napisao/la:
Lox je napisao/la:
Te dečke treba vidjeti u ozbiljnom klubu i lizi. Nadam se da budu što prije.
Vidi cijeli citat
Jupiler liga je jako ozbiljna liga!
Vidi cijeli citat
Je samo ne svi klubovi. Nadam se da će mu totty naći bolji klub iduće sezone.
Vidi cijeli citat
Polako, ima vremena za njega.
On je jos citavu sljedecu sezonu po godistu jos uvijek junior. Pa i jedan Gvardiol se iz Dinama prodao tek kada je izasao iz juniorskog godista. Mislim da bi Vuskovic trebao ici na SP ako sljedecu sezonu odigra u ligama petice.
Vidi cijeli citat
Upravo to, polako. Iduće sezone neki jači klub izvan lige 5, pa ako bude dobar u neki lige 5. Nakon toga repka. Mogao bi biti dobra zamjena za DČC u igri s tri iza. S druge strane, kao i svakom mladom igraču, velikih je mina na putu, a i novi dolaze. Neki kasnije sazrijevaju. Meni se Prpić jako sviđa. Jakirević je tu. Konkurencije doma i vani je velika i to je dobro.
Vidi cijeli citat
Ne vidim zasto bi on bio zamjena igracima koji ne igraju u svojoj ligi, bez obzira na godine, koja god liga bila, po svemu sto sam citao on ce sljedece godine igrati za Tottenham, bez ikakvih posudbi, uvjeren sam da bi u Spanjolskoj vec bio standardan clan reprezentacije
Nema mi smisla spominjati Jakirevica u kontekstu reprezentacije koji je odigrao jednu utakmicu za Dinamo, mozemo onda nabrojati na desetke igraca, Prpica bi mogao probati u kojoj laksoj utakmici, mislim da ima mjesta tu i da bi bolje igrao u poslozenoj reprezentaciji, nego u kaosu Hajduka
Vidi cijeli citat
Ono što sam gledao od njega u u21 reprezentaciji sada u ovim prijateljskim utakmica je to da čovjek nije ni za Nk Dugopolje bez uvrede trenutno a kamoli u krugu reprezentacije. Možda odlazak ko vuskovic negdje drugdje pa da se oslobodi te neralnosti hajdukovih navijača i dobije na samopouzdanosti!
Vidi cijeli citat
Glupost
Vidi cijeli citat
Hmm zbog čega glupost? Jesi li ga gledao kako igra u u21 i hajduku ove sezone? Ono nije ni za Nk Dugopolje igra a kamoli za reprezentaciju.
Vidi cijeli citat
ja sam ga gledao u onoj prvoj utakmici na Maksimiru.
Vidi cijeli citat
A na onoj drugoj?
apjrlmcd je napisao/la:
LeonardoDaVinci je napisao/la:
apjrlmcd je napisao/la:
LeonardoDaVinci je napisao/la:
apjrlmcd je napisao/la:
Lox je napisao/la:
NE-KO je napisao/la:
Lox je napisao/la:
Bellygunner je napisao/la:
Lox je napisao/la:
Te dečke treba vidjeti u ozbiljnom klubu i lizi. Nadam se da budu što prije.
Vidi cijeli citat
Jupiler liga je jako ozbiljna liga!
Vidi cijeli citat
Je samo ne svi klubovi. Nadam se da će mu totty naći bolji klub iduće sezone.
Vidi cijeli citat
Polako, ima vremena za njega.
On je jos citavu sljedecu sezonu po godistu jos uvijek junior. Pa i jedan Gvardiol se iz Dinama prodao tek kada je izasao iz juniorskog godista. Mislim da bi Vuskovic trebao ici na SP ako sljedecu sezonu odigra u ligama petice.
Vidi cijeli citat
Upravo to, polako. Iduće sezone neki jači klub izvan lige 5, pa ako bude dobar u neki lige 5. Nakon toga repka. Mogao bi biti dobra zamjena za DČC u igri s tri iza. S druge strane, kao i svakom mladom igraču, velikih je mina na putu, a i novi dolaze. Neki kasnije sazrijevaju. Meni se Prpić jako sviđa. Jakirević je tu. Konkurencije doma i vani je velika i to je dobro.
Vidi cijeli citat
Ne vidim zasto bi on bio zamjena igracima koji ne igraju u svojoj ligi, bez obzira na godine, koja god liga bila, po svemu sto sam citao on ce sljedece godine igrati za Tottenham, bez ikakvih posudbi, uvjeren sam da bi u Spanjolskoj vec bio standardan clan reprezentacije
Nema mi smisla spominjati Jakirevica u kontekstu reprezentacije koji je odigrao jednu utakmicu za Dinamo, mozemo onda nabrojati na desetke igraca, Prpica bi mogao probati u kojoj laksoj utakmici, mislim da ima mjesta tu i da bi bolje igrao u poslozenoj reprezentaciji, nego u kaosu Hajduka
Vidi cijeli citat
Ono što sam gledao od njega u u21 reprezentaciji sada u ovim prijateljskim utakmica je to da čovjek nije ni za Nk Dugopolje bez uvrede trenutno a kamoli u krugu reprezentacije. Možda odlazak ko vuskovic negdje drugdje pa da se oslobodi te neralnosti hajdukovih navijača i dobije na samopouzdanosti!
Vidi cijeli citat
Glupost
Vidi cijeli citat
Hmm zbog čega glupost? Jesi li ga gledao kako igra u u21 i hajduku ove sezone? Ono nije ni za Nk Dugopolje igra a kamoli za reprezentaciju.
Vidi cijeli citat
Jesam, zato sam i napisao da mislim da ima kvalitetu i da bi u reprezentaciji dosla do izražaja,vise nego u Hajduku,gdje svak osim Livaje izgleda gori nego sto je
Vidi cijeli citat
Okej nabroji mi njegove kvalitete trenutne:
LeonardoDaVinci je napisao/la:
Leader je napisao/la:
LeonardoDaVinci je napisao/la:
apjrlmcd je napisao/la:
LeonardoDaVinci je napisao/la:
apjrlmcd je napisao/la:
Lox je napisao/la:
NE-KO je napisao/la:
Lox je napisao/la:
Bellygunner je napisao/la:
Lox je napisao/la:
Te dečke treba vidjeti u ozbiljnom klubu i lizi. Nadam se da budu što prije.
Vidi cijeli citat
Jupiler liga je jako ozbiljna liga!
Vidi cijeli citat
Je samo ne svi klubovi. Nadam se da će mu totty naći bolji klub iduće sezone.
Vidi cijeli citat
Polako, ima vremena za njega.
On je jos citavu sljedecu sezonu po godistu jos uvijek junior. Pa i jedan Gvardiol se iz Dinama prodao tek kada je izasao iz juniorskog godista. Mislim da bi Vuskovic trebao ici na SP ako sljedecu sezonu odigra u ligama petice.
Vidi cijeli citat
Upravo to, polako. Iduće sezone neki jači klub izvan lige 5, pa ako bude dobar u neki lige 5. Nakon toga repka. Mogao bi biti dobra zamjena za DČC u igri s tri iza. S druge strane, kao i svakom mladom igraču, velikih je mina na putu, a i novi dolaze. Neki kasnije sazrijevaju. Meni se Prpić jako sviđa. Jakirević je tu. Konkurencije doma i vani je velika i to je dobro.
Vidi cijeli citat
Ne vidim zasto bi on bio zamjena igracima koji ne igraju u svojoj ligi, bez obzira na godine, koja god liga bila, po svemu sto sam citao on ce sljedece godine igrati za Tottenham, bez ikakvih posudbi, uvjeren sam da bi u Spanjolskoj vec bio standardan clan reprezentacije
Nema mi smisla spominjati Jakirevica u kontekstu reprezentacije koji je odigrao jednu utakmicu za Dinamo, mozemo onda nabrojati na desetke igraca, Prpica bi mogao probati u kojoj laksoj utakmici, mislim da ima mjesta tu i da bi bolje igrao u poslozenoj reprezentaciji, nego u kaosu Hajduka
Vidi cijeli citat
Ono što sam gledao od njega u u21 reprezentaciji sada u ovim prijateljskim utakmica je to da čovjek nije ni za Nk Dugopolje bez uvrede trenutno a kamoli u krugu reprezentacije. Možda odlazak ko vuskovic negdje drugdje pa da se oslobodi te neralnosti hajdukovih navijača i dobije na samopouzdanosti!
Vidi cijeli citat
Glupost
Vidi cijeli citat
Hmm zbog čega glupost? Jesi li ga gledao kako igra u u21 i hajduku ove sezone? Ono nije ni za Nk Dugopolje igra a kamoli za reprezentaciju.
Vidi cijeli citat
ja sam ga gledao u onoj prvoj utakmici na Maksimiru.
Vidi cijeli citat
A na onoj drugoj?
Vidi cijeli citat
Imao je taj kiks, ali sve ostalo odlicno odradeno. Ako uspije iskrojeniti te pogreske, a mlad je i mogao bi tada moze biti odlican stoper.
Leader je napisao/la:
LeonardoDaVinci je napisao/la:
Leader je napisao/la:
LeonardoDaVinci je napisao/la:
apjrlmcd je napisao/la:
LeonardoDaVinci je napisao/la:
apjrlmcd je napisao/la:
Lox je napisao/la:
NE-KO je napisao/la:
Lox je napisao/la:
Bellygunner je napisao/la:
Lox je napisao/la:
Te dečke treba vidjeti u ozbiljnom klubu i lizi. Nadam se da budu što prije.
Vidi cijeli citat
Jupiler liga je jako ozbiljna liga!
Vidi cijeli citat
Je samo ne svi klubovi. Nadam se da će mu totty naći bolji klub iduće sezone.
Vidi cijeli citat
Polako, ima vremena za njega.
On je jos citavu sljedecu sezonu po godistu jos uvijek junior. Pa i jedan Gvardiol se iz Dinama prodao tek kada je izasao iz juniorskog godista. Mislim da bi Vuskovic trebao ici na SP ako sljedecu sezonu odigra u ligama petice.
Vidi cijeli citat
Upravo to, polako. Iduće sezone neki jači klub izvan lige 5, pa ako bude dobar u neki lige 5. Nakon toga repka. Mogao bi biti dobra zamjena za DČC u igri s tri iza. S druge strane, kao i svakom mladom igraču, velikih je mina na putu, a i novi dolaze. Neki kasnije sazrijevaju. Meni se Prpić jako sviđa. Jakirević je tu. Konkurencije doma i vani je velika i to je dobro.
Vidi cijeli citat
Ne vidim zasto bi on bio zamjena igracima koji ne igraju u svojoj ligi, bez obzira na godine, koja god liga bila, po svemu sto sam citao on ce sljedece godine igrati za Tottenham, bez ikakvih posudbi, uvjeren sam da bi u Spanjolskoj vec bio standardan clan reprezentacije
Nema mi smisla spominjati Jakirevica u kontekstu reprezentacije koji je odigrao jednu utakmicu za Dinamo, mozemo onda nabrojati na desetke igraca, Prpica bi mogao probati u kojoj laksoj utakmici, mislim da ima mjesta tu i da bi bolje igrao u poslozenoj reprezentaciji, nego u kaosu Hajduka
Vidi cijeli citat
Ono što sam gledao od njega u u21 reprezentaciji sada u ovim prijateljskim utakmica je to da čovjek nije ni za Nk Dugopolje bez uvrede trenutno a kamoli u krugu reprezentacije. Možda odlazak ko vuskovic negdje drugdje pa da se oslobodi te neralnosti hajdukovih navijača i dobije na samopouzdanosti!
Vidi cijeli citat
Glupost
Vidi cijeli citat
Hmm zbog čega glupost? Jesi li ga gledao kako igra u u21 i hajduku ove sezone? Ono nije ni za Nk Dugopolje igra a kamoli za reprezentaciju.
Vidi cijeli citat
ja sam ga gledao u onoj prvoj utakmici na Maksimiru.
Vidi cijeli citat
A na onoj drugoj?
Vidi cijeli citat
Imao je taj kiks, ali sve ostalo odlicno odradeno. Ako uspije iskrojeniti te pogreske, a mlad je i mogao bi tada moze biti odlican stoper.
Vidi cijeli citat
Nisam ni rekao da je loš stoper, ali trenutno za reprezentaciju uopće nije.
K Plus je napisao/la:
a koji je to stoper koji bi trebao umjesto prpića u u21?
Vidi cijeli citat
Hmmm imaš ih Tikvic,Barzic ali oni ne igraju u nešto jakim klubovima. Takodjer imaš Mijatovica iz u17 stvarno jako velik talent. Na tom u21 okupljanju više su mi pokazali spomenuti gore nego prpic.
- Najnovije
- Najčitanije


Como produljio ugovor s Hrvatom: 'On ima mentalitet kakav želimo izgraditi u klubu'
14 sati•Talijanski nogomet

Mathieu Acapandié potpisao višegodišnji ugovor s Bijelima
18 sati•SuperSport HNL

Dinamo danas igra prvu pripremnu utakmicu - evo gdje i kada je prijenos
19 sati•SuperSport HNL

Inter započeo pregovore s Real Madridom oko dovođenja Nice Paza
1 dan•Talijanski nogomet

Solin još jednu godinu organizira malonogometni turnir pod nazivom 'Zlatni Pan kup Solin 2026'
1 dan•Futsal

Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
1 dan•Španjolski nogomet

Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
1 dan•SuperSport HNL

Dinamo danas igra prvu pripremnu utakmicu - evo gdje i kada je prijenos
19 sati•SuperSport HNL

Como produljio ugovor s Hrvatom: 'On ima mentalitet kakav želimo izgraditi u klubu'
14 sati•Talijanski nogomet

Mathieu Acapandié potpisao višegodišnji ugovor s Bijelima
18 sati•SuperSport HNL

Radikalna kazna Fife zbog uplitanja politike: Država suspendirana iz svih nogometnih natjecanja pod okriljem
12 sati•Nogometni svijet

Gennaro Gattuso novi je trener Lazija, prva želja mu je Dinamov dragulj težak deset milijuna eura
3 dana•Talijanski nogomet

Simeone gubi prvu zvijezdu napada: 'Najbolja stvar za sve je transfer, želim ispuniti svoj san'
3 dana•Španjolski nogomet

Dejan Lovren napušta PAOK nakon sezone obilježene ozljedama
2 dana•Ostale lige

Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
1 dan•Španjolski nogomet





