namodigrebza je napisao/la:
Dakle već se i mjesec dana prije prvenstva skupio skoro cijeli budžet za sezonu. Sad nek prihode od svake utakmice daju igračima i treneru i dobro. Pa koliko ljudi privuku toliko nek i zarađuju, to je i smisao profesionalnog nogometa, jedino na Maksimiru je normalno okretati glavu od navijača bez kojih bi ganjao loptu po livadi besplatno.
I sa 100.000 kuna napravit će se bolji klub, nego oni kojima se dijeli 40-50 milijuna kuna poreznih obveznika da bi se neki bogatili, dok im tribine zjape prazne.
Sumnjam da je 2. HMNL profesionalni nogomet. Vjerujem da će dečki koji trenutno vode klub naći način kako da svi budu zadovoljni, a igrači sigurno nisu tu zbog novca.