namodigrebza je napisao/la:
Trapgio je napisao/la:
baš bi bila puno lipšša dovorana da je u ovim bojama
taman isto pitanje pošo postavit
Vidi cijeli citat
Pa stolice nisu skupe, 30-50 kuna ih ima, ako sve bude islo kako spada, moze i to napravit zasto ne, samo prihode od jedne tekme u tu svrhu i eto.
Jedva cekam tekmu, 3.500 je taman kapacitet, ni previse ni premalo s obzirom da se ipak druga liga igra, pa ako bude nteresa u prvoj ligi se lako moze naci i veca dvorana.
Slažem se s ovim gore, nista ne ide preko noci, nas i klub sustavno unistavaju i gaze desetljecima, ali eto nam prilike da gradimo natrag polako i atmosferu i ljude i clanstvo i da se aktiviramo.
Mislim da baš nije izvedivo staviti plave stolice u dvoranu 2 DS, koliko god to mi htjeli