Klenx je napisao/la:
Čim smo im 3 puta dopustili vraćanje u igru, to je moralo završiti njihovom pobjedom.
Realnost je da ćemo se boriti za 3. mjesto u regularnom, dvoboj sa šestim u četvrtfinalu i izbjegavanje Nacionala u polufinalu. Obranu treba popraviti jer dosta primamo, napad nam je ubitačan, ali obrana je lošija nego prošle sezone.
Vidi cijeli citat
s 3 boda manje od splita imamo se pravo nadat da smo i dalje u igru za drugo mjesto.
ali makar biti 3. na kraju pa izbjeći square.
slijedi alumnus doma, solin u gostima pa uspinjača doma.
sve 3 pobjede su imperativ!
uvijek objektivni hajdučkiplus: -Bradarić nije imao nikakvu namjeru igrati rukom lopta ga je slučajno pogodila i složit ćemo se s odlukom da nema govora o penalu. Beusan: -Najveća greška na utakmici, trebao je dosuditi penal zbog namjerne ruke.