ajd je napisao/la:
Da, mogla bi patit posjeta kad su termini tako nezgodni.
Vidi cijeli citat
da, ove polusezone će se osjetiti na posjeti termini isključivo na radni dan.
možda ne toliko sad u petak protiv alumnusa jer je bila duga pauza i hnl počinje tek idući vikend, ali idući petak protiv uspinjače već hoće.
moguća loša posjeta do kraja ovog dijela natjecanja možda dovede do nekih promjena (nadam se razumnih) što se tiče privlačenja ljudi na tekme.
vikendi kad cedevita ne igra doma a dvorana je slobodna bi bolje pasao termin nedjelja u 17/18 sati.
uvijek objektivni hajdučkiplus: -Bradarić nije imao nikakvu namjeru igrati rukom lopta ga je slučajno pogodila i složit ćemo se s odlukom da nema govora o penalu. Beusan: -Najveća greška na utakmici, trebao je dosuditi penal zbog namjerne ruke.