marzi je napisao/la:
Svaki igrač koji je
97. igrao
protiv Partizana na Maksimiru je
izvan konkurencije, pa čak i Brlenić, dio čuvenog varaždinskog BMVa. I Prenga je bio (na klupi) na toj utakmici.
Vidi cijeli citat
Ma ne možeš baš abolirati samo na temelju jedne utakmice, nečije osobne karakteristike, koje je imao i prije a i nakon takve utakmice, bilo tko to bio!
Btw. osamdesetih se sprdalo s Đurom Šmitom koji je došao mislim iz čakovečkog MTČ-a (nisam siguran)? a i dražen besek također često bio predmet prikrivenog podsmjeha, jbg.... Osobno premalo znam da bi sudio o tim igračima, ali mislim da je smisao te sprdačine više u nekom imenu i prezimenu i klubu iz kojeg dolazi nego nešto nogmetno realno!