Rasprava o udruzi Naš Hajduk i svim ostalim modelima upravljanja Hajduka

123
...
258259260
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.555
jučer u 23:48

Ne mogu drugo je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Eto kolega redinari, sad vidiš da mozemo i konstruktivno, moš reć kolegama iz udruge da si prova al nije išlo

Vidi cijeli citat

isto ih nabijen nakurac...

Vidi cijeli citat

🤣 Beskompromisno

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.472
jučer u 23:48

Da neko stvarno dođe sa ovakvim prijedlozima u udrugu iman osjećaj da bi ga svi gledali priko oka u stilu vidi ovoga šmokljana, Hajduk je klub emocije, a ne znanosti. Takva smo sredina jbg. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.165
jučer u 23:56

nisu njima potribni nikakvi prijedlozi ni konstruktivne kritike

jer su ih, u ovih 15ak godina, culi sve moguce

njih to ne zanima

jer nije cilj poboljsanje kluba

nego status quo koji im osigurava poziciju u sedlu

ako se nesto i promini to ce bit kozmeticko ušminkavanje

u suprotnom bi te promjene vec bile napravljene davno

a ne sad kad vise nemaju podrsku ni 10% navijaca

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
123
...
258259260
  • Najnovije
  • Najčitanije