Rasprava o udruzi Naš Hajduk i svim ostalim modelima upravljanja Hajduka

123
...
258259260
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.555
jučer u 23:34

HiSTerija je napisao/la:

 

Ništa protiv momaka, stvarno virujen u njihove dobre namjere i ljubav prema klubu i želju da Hajduk ponovno bude rezultatski uspješan klub ka šta žele svi navijači. 

 

Vidi cijeli citat

Vidiš, ja san uvjeren da tu nema dobrih namjera! Ja se isto sprdan s njihovim nastupima na razini 7c al u biti ne virujen da je neko toliko potkapacitiran. 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.017
jučer u 23:34

kolega redinari.

optuzujes za nedostatak konstruktivne kritike. tebi za info, hrpu konstruktivnih kritika je ovod napisano s konkretnim prijedlozima.

vecinu od njih su apologete ovod branile krvlju da bi se danas na pjaci o njima normalno pricalo i doslovno ih prihvatilo.

da imaju iole mozga, mogli bi odavde prepisat desetak tocaka za novi model koji su najavili, i virujen da ce to i napravit.

ova dvojica danas definitivno znaju sta se ovod pise.

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
Bunker na Subicevcu
Bunker na Subicevcu
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.03.2023.
Poruka: 1.228
jučer u 23:36

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Bunker na Subicevcu je napisao/la:

Redidinari je napisao/la:

CoccoBill je napisao/la:

Redidinari je napisao/la:

CoccoBill je napisao/la:

Redidinari je napisao/la:

Pričamo o forumu koji je ovjekovječio mržnju i dozvolio narativ poput sekte, zadruge, socijalista i sl., bez obzira što takav članski model generira nekoliko godina 100+ tisuća članova. Forum se sveo na razinu index komentara, samo što se ovdje pokušaji oponiranja ovakvom narativu brzo uklone. 

Vidi cijeli citat

Nemaju veze 100 tisuća clanova s modelom.

Vidi cijeli citat


Aham. Prije modela su postojali. Hajduk imao iznimno uređen odjel i hrpu članova. 7 tisuća i nešto kuna koristi. 

Vidi cijeli citat


Tko se uclanuje zbog modela moze se provjeriti koliko ljudi glasa na izborima za NO, a to je 4613 

Vidi cijeli citat


Tko u Hrvatskoj podržava demokraciju, može se provjeriti koliko ljudi glasa na izborima. U Splitu, a i na parlamentarnim izborima je znalo biti ispod 50%. Dakle, ostali podržavaju drugi model, nedemokratski. 

Vidi cijeli citat

Znaci na razini drzave izlaznost nesto ispod 50%, na razini kluba 4%. I jos je glasanje online. Ubise se ljudi od zelje za iskoristit svoje pravo i podrzat model u valjda jedinoj konkretnoj stvari kojom se bavi

Vidi cijeli citat

Ovo sam više puta pisao, niti Našem Hajduku nije interes da više ljudi glasa, uključuje u izborni proces ili uopće da se informira ko su kandidati.

Naš Hajduk je svakakve kampanje provodio kad je ono bilo vrijeme za otkup dionica, iskakali su iz pašteta, jednom su dobili i nagradu za najbolju marketinšku kampanju neprofitnih udruga, tako nešto

Da je njima u interesu više motivirat članstvo da sudjeluje u glasanju, oni bi to i napravili...

Vidi cijeli citat

Pogled na lepezu opcija kandidata na izborima dovoljno pokazuje koliko im je stalo do demokratskih izbora i motiviranja clanstva za glasanje

U hrvatskom jezikoslovlju nema atributa koji može označit veličinu Hajduka. Hajduk je, ne samo vječan, neuništiv!
Leader
Leader
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.07.2008.
Poruka: 15.231
jučer u 23:37

Edit. Bolje da ne pisem nista. Poslusam nesto, napisem komentar, pa slusam dalje i onda drugacije pricaju. 😂

[uredio Leader - 24. lipnja 2026. u 23:41]
Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.017
jučer u 23:39

zamisljan kako ce se ti likovi izborit za interese hajduka kod politicara, ministara i gradonacelnika.

stavi se u ulogu random ministra koji u zg razgovara sa bobanom, u rijeci s miskom a onda u splitu s ovom dvojicom.....

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.555
jučer u 23:43

Pokuša san gledat al ne mogu. Šta manje izlazite u javnost, to bolje za vas!

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.472
jučer u 23:43

Hajduk iz mojih snova bi zaposlija najbolje dostupne doktore sportske medicine, nutricioniste, programere i stručnjake za sportske i skauting algoritme, statističare, skaute, stručnjake za poslovnu učinkovitost, marketing i uređenje sportskog kolektiva.

Svaka odluka koja bi se donila bi imala znanstveno uporište i razlog zašto je donesena, pa onda i u slučaju da ispadne kriva bar možeš razumit zašto je donesena i da ima logiku i rezon.

Sportski direktori, treneri i stručni stožeri prve i druge ekipe i svih uzrasta u akademiji bi bili birani na temelju mjerljivih metrika koje bi zadali, definirali i koristili ovi gore nabrojani stručnjaci svojih domena.

Ovo sad je sve kurac i možemo se jedino nadat da će ćorava koka pogodit zrno, al to je sve na dugom štapu dok god ne budemo funkcionirali ka moderan klub u modernom svitu. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.156
jučer u 23:45

Eto kolega redinari, sad vidiš da mozemo i konstruktivno, moš reć kolegama iz udruge da si prova al nije išlo

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.165
jučer u 23:46

ljudi zarobljeni u nekom paralelnom svemiru

ufilmali sami sebi mi smo spasitelji, mi smo ispravni i nepogresivi

a u sedlu je jako lipo

i nece ga pustit nikad

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.017
jučer u 23:46

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Eto kolega redinari, sad vidiš da mozemo i konstruktivno, moš reć kolegama iz udruge da si prova al nije išlo

Vidi cijeli citat

isto ih nabijen nakurac...

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
123
...
258259260
  • Najnovije
  • Najčitanije