Rasprava o udruzi Naš Hajduk i svim ostalim modelima upravljanja Hajduka

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.165
jučer u 23:25

Redidinari je napisao/la:

Pričamo o forumu koji je ovjekovječio mržnju i dozvolio narativ poput sekte, zadruge, socijalista i sl., bez obzira što takav članski model generira nekoliko godina 100+ tisuća članova. Forum se sveo na razinu index komentara, samo što se ovdje pokušaji oponiranja ovakvom narativu brzo uklone. 

Vidi cijeli citat


jbt koja razina samozavaravanja

ako si vec sam sebi kvalitetno proda maglu ne moras i drugima prodavat istu

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.165
jučer u 23:27

Redidinari je napisao/la:

CoccoBill je napisao/la:

Redidinari je napisao/la:

Pričamo o forumu koji je ovjekovječio mržnju i dozvolio narativ poput sekte, zadruge, socijalista i sl., bez obzira što takav članski model generira nekoliko godina 100+ tisuća članova. Forum se sveo na razinu index komentara, samo što se ovdje pokušaji oponiranja ovakvom narativu brzo uklone. 

Vidi cijeli citat

Nemaju veze 100 tisuća clanova s modelom.

Vidi cijeli citat


Aham. Prije modela su postojali. Hajduk imao iznimno uređen odjel i hrpu članova. 7 tisuća i nešto kuna koristi. 

Vidi cijeli citat


ocemo pricat sta jos je bilo prije modela?

npr godinu dana prije modela Hajduk je igrao grupnu fazu EL

nakon 15 godina zadruge mozemo zaigrat eventualno grupnu fazu Torcida Kupa

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.017
jučer u 23:27

da razdvojin (pod)kapacitiranost od sadrzaja.

onaj zeru kapacitiraniji u biloj maji je ima zeru samokritike, prihvatija je zajebanciju NH=DIP i ostavija zeru prostora za promjene modela na nacin da upravni odbor zadruge udje u NO (iako se to nikad nece dogodit upravo zbog potkapacitiranosti i upravo zbog toga je krvlju branija svoj volonterski ststus).

vrdoljak je bacija nekoliko kritika i na par stvari je dosta inzistira.

to bilo to od pozitivnog...

svejedno ne mogu doc sebi jos uvik....

 

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
Redidinari
Redidinari
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 24.06.2026.
Poruka: 7
jučer u 23:28

The Phantom je napisao/la:

Redidinari je napisao/la:

The Phantom je napisao/la:

Redidinari je napisao/la:

ian wright je napisao/la:

Redicope je napisao/la:

Pa dobit ćete sendviče, kako i dolikuje. Toliko pizate.

Vidi cijeli citat


ajd zdravo

Vidi cijeli citat


Ovakva je situacija. Dopuštate njihovo trolanje, a drugim profilima ne dopuštate da im kontriraju i čine protutežu. Danima provode agneturu, spamaju i iznose laži. Prvi piše kako su nepismeni, a ljudi imaju ozbiljne škole, drugi piše o Sjevernoj Koreji, treći govori kako bi u autobusu naša pismenije, četvrti govori 'ne ide preko noći', ne spominjući kontekst samo da ispadne da su ovi kompletni idioti. 

Nigdje i nikako ne posotoji nekakav vid rasprave i argumentacije, ide se samo u difamaciju bez argumenta i konteksta. Dakle, pretvorili ste forum u spam prostor, agenturu botova i difamaciju bez argumenata. Radite to perfidno tako da njihovoh strani dopuštate sve, jer vam tako odgovara, a druge eliminirate. Stvarate dojam da je javno mnijenje takvo.

I neka vam, vaš forum, vaša pravila. Nekidan ste čitavo jutro pustili orgije o dugu Hajduka, iako se ispostavilo da je dokument iz 2014. Kada je Boca objasnio o čemu je riječ, blokiralite ste temu do navečer, a izbrisali netom napisane komentare. Dakako, oni od prije dvije, tri stranice su nastavili obitavati po bespuću interneta, a bezočna su laž.

Izbrišite i ovaj acc, nikakav problem. Vi ste postali sve ono što vam se po forumu valja. Bezlična masa, sakrivena iza nickova koja trubi drugima o Sjevernoj Koreji, a istovremeno pušta samo jedan narativ. 

Vidi cijeli citat

Legendo, cijepljen si od stvarnosti ako tebi nema nikih problema. Prije će zid shvatiti nego sekta. 

Vidi cijeli citat


Eto. Bez argumenata, imputirajući da sam rekao da nema problema i nazivajući me/nas sektom. Dakako, to radi profil koji je starosjedioc. I pritom raspravu svodite na sektu, sjevernu koreju i sl. 

Vidi cijeli citat

Zato jer si zid, pokazao si u par rečenica iznoseći neistine, a glumiš žrtvu. Sami protiv svih. Mi smo jedini ispravni put, istina i život iako činjenice drugačije pokazuju. Sačuvaj me od hajdukovca koji voli klub. 

Sačuvat ću svoje vrijeme i živce od takvih. Samo nastavi. 

Vidi cijeli citat


Prvo, hvala. Dugo, ništa, ali baš ništa od toga što pričaš nije izgovoreno. Samo vlastite želje da bi drugoga prikazao budalom. 

HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.472
jučer u 23:28

Da su ovi momci iz UO NH obični gosti na podcastu reka bi svaka čast, dobro momci govore. Al ovo je ispod svake razine za vlasnike jedne od najvećih firmi u Dalmaciji koja godišnje okrene cca 35 milijuna eura.

Ništa protiv momaka, stvarno virujen u njihove dobre namjere i ljubav prema klubu i želju da Hajduk ponovno bude rezultatski uspješan klub ka šta žele svi navijači. 

Ali, 2026. je godina, ja očekujem od vlasnika Hajduka (pogotovo u kontekstu da je relativno siromašan klub u razmjerima viših razina modernog europskog nogometa) da maksimalno iskoristi sve ono šta Hajduk može podignit na razinu iznad svoje financijske realnosti.

Stvari poput modernih tehnologija, upravljačkih metoda, umjetne inteligencije, inovativnosti, znanosti ka šta su statistika, algoritmi, sportska medicina, mjerljivih metrika za sve radnike i upravljače, nekakve kreativnosti u skautingu, marketingu.

Očekujem korištenje svih ovih gorespomenutih alata za pronalaženje mladih igrača koje bi mogli dovest u akademiju prije nego postanu preskupi kad bi imali uvjete za trening dostojne ljudskog bića, sportskih direktora i trenera koji su inovativni, zanimljivi, koji razmišljaju drugačije.

Al ništa dobili smo 3 ure pričanja o grijesima iz prošlosti, volonterima, skupštinama, hajdučkoj zajednici i izborima za nadzorne odbore.

Fokus je totalno promašen. Ove stvari o kojima su pričali 3 ure su tribale bit uređene, uštimane i definirane nakon prva dva izborna ciklusa i fokus je triba bit prebačen na moderniziranje poslovanja i sportskog segmenta ka najbitnijeg dijela nogometnog kluba.

Uopće ne pričam o titulama i rezultatima, jer rezultat nije temelj idela nego tek posljedica rada. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
Bunker na Subicevcu
Bunker na Subicevcu
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.03.2023.
Poruka: 1.228
jučer u 23:29

Redidinari je napisao/la:

CoccoBill je napisao/la:

Redidinari je napisao/la:

CoccoBill je napisao/la:

Redidinari je napisao/la:

Pričamo o forumu koji je ovjekovječio mržnju i dozvolio narativ poput sekte, zadruge, socijalista i sl., bez obzira što takav članski model generira nekoliko godina 100+ tisuća članova. Forum se sveo na razinu index komentara, samo što se ovdje pokušaji oponiranja ovakvom narativu brzo uklone. 

Vidi cijeli citat

Nemaju veze 100 tisuća clanova s modelom.

Vidi cijeli citat


Aham. Prije modela su postojali. Hajduk imao iznimno uređen odjel i hrpu članova. 7 tisuća i nešto kuna koristi. 

Vidi cijeli citat


Tko se uclanuje zbog modela moze se provjeriti koliko ljudi glasa na izborima za NO, a to je 4613 

Vidi cijeli citat


Tko u Hrvatskoj podržava demokraciju, može se provjeriti koliko ljudi glasa na izborima. U Splitu, a i na parlamentarnim izborima je znalo biti ispod 50%. Dakle, ostali podržavaju drugi model, nedemokratski. 

Vidi cijeli citat

Znaci na razini drzave izlaznost nesto ispod 50%, na razini kluba 4%. I jos je glasanje online. Ubise se ljudi od zelje za iskoristit svoje pravo i podrzat model u valjda jedinoj konkretnoj stvari kojom se bavi

U hrvatskom jezikoslovlju nema atributa koji može označit veličinu Hajduka. Hajduk je, ne samo vječan, neuništiv!
The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.712
jučer u 23:30

Toliko mu je ispran mozak da ne vidi kako ljudi idu protiv modela zbog upisa kao što su njegovi, a ne zbog upisa kao što su moji. 

Bio sam i ja za model, priznajem, glup i naivan, ali jbg progledao sam, brojke, stvarnost i činjenice su me uvjerile da nisam bio u pravu. 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
crta
crta
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.04.2022.
Poruka: 1.130
jučer u 23:32

Ništa osim mržnje i pljuvačine nisu ni zaslužili. Svako ko brani ovo sranje od udruge i modela nakon 15g ima nekih ozbiljnih problema u glavi.

Nekad alealeština, danas prgava familija.
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.156
jučer u 23:33

Bunker na Subicevcu je napisao/la:

Redidinari je napisao/la:

CoccoBill je napisao/la:

Redidinari je napisao/la:

CoccoBill je napisao/la:

Redidinari je napisao/la:

Pričamo o forumu koji je ovjekovječio mržnju i dozvolio narativ poput sekte, zadruge, socijalista i sl., bez obzira što takav članski model generira nekoliko godina 100+ tisuća članova. Forum se sveo na razinu index komentara, samo što se ovdje pokušaji oponiranja ovakvom narativu brzo uklone. 

Vidi cijeli citat

Nemaju veze 100 tisuća clanova s modelom.

Vidi cijeli citat


Aham. Prije modela su postojali. Hajduk imao iznimno uređen odjel i hrpu članova. 7 tisuća i nešto kuna koristi. 

Vidi cijeli citat


Tko se uclanuje zbog modela moze se provjeriti koliko ljudi glasa na izborima za NO, a to je 4613 

Vidi cijeli citat


Tko u Hrvatskoj podržava demokraciju, može se provjeriti koliko ljudi glasa na izborima. U Splitu, a i na parlamentarnim izborima je znalo biti ispod 50%. Dakle, ostali podržavaju drugi model, nedemokratski. 

Vidi cijeli citat

Znaci na razini drzave izlaznost nesto ispod 50%, na razini kluba 4%. I jos je glasanje online. Ubise se ljudi od zelje za iskoristit svoje pravo i podrzat model u valjda jedinoj konkretnoj stvari kojom se bavi

Vidi cijeli citat

Ovo sam više puta pisao, niti Našem Hajduku nije interes da više ljudi glasa, uključuje u izborni proces ili uopće da se informira ko su kandidati.

Naš Hajduk je svakakve kampanje provodio kad je ono bilo vrijeme za otkup dionica, iskakali su iz pašteta, jednom su dobili i nagradu za najbolju marketinšku kampanju neprofitnih udruga, tako nešto

Da je njima u interesu više motivirat članstvo da sudjeluje u glasanju, oni bi to i napravili...

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.156
jučer u 23:33

CoccoBill je napisao/la:

 

Vidi cijeli citat


Tko u Hrvatskoj podržava demokraciju, može se provjeriti koliko ljudi glasa na izborima. U Splitu, a i na parlamentarnim izborima je znalo biti ispod 50%. Dakle, ostali podržavaju drugi model, nedemokratski. 

Vidi cijeli citat


Prijatelju, jel ti stvarno mislis da se 100 000 ljudi uclanilo u Hajduk zbog modela ?

Vidi cijeli citat

Ljudi idu na utakmice zbog modela, Torcide i Livaje

Za Hajduka ljude boli kurac 

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
  • Najnovije
  • Najčitanije