Rasprava o udruzi Naš Hajduk i svim ostalim modelima upravljanja Hajduka

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
CoccoBill
CoccoBill
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.02.2026.
Poruka: 369
jučer u 23:12

Redidinari je napisao/la:

Pričamo o forumu koji je ovjekovječio mržnju i dozvolio narativ poput sekte, zadruge, socijalista i sl., bez obzira što takav članski model generira nekoliko godina 100+ tisuća članova. Forum se sveo na razinu index komentara, samo što se ovdje pokušaji oponiranja ovakvom narativu brzo uklone. 

Vidi cijeli citat

Nemaju veze 100 tisuća clanova s modelom.

Redidinari
Redidinari
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 24.06.2026.
Poruka: 7
jučer u 23:13

CoccoBill je napisao/la:

Redidinari je napisao/la:

Pričamo o forumu koji je ovjekovječio mržnju i dozvolio narativ poput sekte, zadruge, socijalista i sl., bez obzira što takav članski model generira nekoliko godina 100+ tisuća članova. Forum se sveo na razinu index komentara, samo što se ovdje pokušaji oponiranja ovakvom narativu brzo uklone. 

Vidi cijeli citat

Nemaju veze 100 tisuća clanova s modelom.

Vidi cijeli citat


Aham. Prije modela su postojali. Hajduk imao iznimno uređen odjel i hrpu članova. 7 tisuća i nešto kuna koristi. 

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.156
jučer u 23:16

Redidinari je napisao/la:

CoccoBill je napisao/la:

Redidinari je napisao/la:

Pričamo o forumu koji je ovjekovječio mržnju i dozvolio narativ poput sekte, zadruge, socijalista i sl., bez obzira što takav članski model generira nekoliko godina 100+ tisuća članova. Forum se sveo na razinu index komentara, samo što se ovdje pokušaji oponiranja ovakvom narativu brzo uklone. 

Vidi cijeli citat

Nemaju veze 100 tisuća clanova s modelom.

Vidi cijeli citat


Aham. Prije modela su postojali. Hajduk imao iznimno uređen odjel i hrpu članova. 7 tisuća i nešto kuna koristi. 

Vidi cijeli citat

I šta ćemo sad? Na konto toga udruzi dat vječni imunitet na iti jednu kritiku?

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Redidinari
Redidinari
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 24.06.2026.
Poruka: 7
jučer u 23:17

The Phantom je napisao/la:

Redidinari je napisao/la:

ian wright je napisao/la:

Redicope je napisao/la:

Pa dobit ćete sendviče, kako i dolikuje. Toliko pizate.

Vidi cijeli citat


ajd zdravo

Vidi cijeli citat


Ovakva je situacija. Dopuštate njihovo trolanje, a drugim profilima ne dopuštate da im kontriraju i čine protutežu. Danima provode agneturu, spamaju i iznose laži. Prvi piše kako su nepismeni, a ljudi imaju ozbiljne škole, drugi piše o Sjevernoj Koreji, treći govori kako bi u autobusu naša pismenije, četvrti govori 'ne ide preko noći', ne spominjući kontekst samo da ispadne da su ovi kompletni idioti. 

Nigdje i nikako ne posotoji nekakav vid rasprave i argumentacije, ide se samo u difamaciju bez argumenta i konteksta. Dakle, pretvorili ste forum u spam prostor, agenturu botova i difamaciju bez argumenata. Radite to perfidno tako da njihovoh strani dopuštate sve, jer vam tako odgovara, a druge eliminirate. Stvarate dojam da je javno mnijenje takvo.

I neka vam, vaš forum, vaša pravila. Nekidan ste čitavo jutro pustili orgije o dugu Hajduka, iako se ispostavilo da je dokument iz 2014. Kada je Boca objasnio o čemu je riječ, blokiralite ste temu do navečer, a izbrisali netom napisane komentare. Dakako, oni od prije dvije, tri stranice su nastavili obitavati po bespuću interneta, a bezočna su laž.

Izbrišite i ovaj acc, nikakav problem. Vi ste postali sve ono što vam se po forumu valja. Bezlična masa, sakrivena iza nickova koja trubi drugima o Sjevernoj Koreji, a istovremeno pušta samo jedan narativ. 

Vidi cijeli citat

Legendo, cijepljen si od stvarnosti ako tebi nema nikih problema. Prije će zid shvatiti nego sekta. 

Vidi cijeli citat


Eto. Bez argumenata, imputirajući da sam rekao da nema problema i nazivajući me/nas sektom. Dakako, to radi profil koji je starosjedioc. I pritom raspravu svodite na sektu, sjevernu koreju i sl. 

CoccoBill
CoccoBill
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.02.2026.
Poruka: 369
jučer u 23:19

Redidinari je napisao/la:

CoccoBill je napisao/la:

Redidinari je napisao/la:

Pričamo o forumu koji je ovjekovječio mržnju i dozvolio narativ poput sekte, zadruge, socijalista i sl., bez obzira što takav članski model generira nekoliko godina 100+ tisuća članova. Forum se sveo na razinu index komentara, samo što se ovdje pokušaji oponiranja ovakvom narativu brzo uklone. 

Vidi cijeli citat

Nemaju veze 100 tisuća clanova s modelom.

Vidi cijeli citat


Aham. Prije modela su postojali. Hajduk imao iznimno uređen odjel i hrpu članova. 7 tisuća i nešto kuna koristi. 

Vidi cijeli citat


Tko se uclanuje zbog modela moze se provjeriti koliko ljudi glasa na izborima za NO, a to je 4613 

Redidinari
Redidinari
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 24.06.2026.
Poruka: 7
jučer u 23:19

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Redidinari je napisao/la:

CoccoBill je napisao/la:

Redidinari je napisao/la:

Pričamo o forumu koji je ovjekovječio mržnju i dozvolio narativ poput sekte, zadruge, socijalista i sl., bez obzira što takav članski model generira nekoliko godina 100+ tisuća članova. Forum se sveo na razinu index komentara, samo što se ovdje pokušaji oponiranja ovakvom narativu brzo uklone. 

Vidi cijeli citat

Nemaju veze 100 tisuća clanova s modelom.

Vidi cijeli citat


Aham. Prije modela su postojali. Hajduk imao iznimno uređen odjel i hrpu članova. 7 tisuća i nešto kuna koristi. 

Vidi cijeli citat

I šta ćemo sad? Na konto toga udruzi dat vječni imunitet na iti jednu kritiku?

Vidi cijeli citat


Tko to govori i priželjkuje? Uputio sam titulu forumu i administraciji. Bezočne laži i spamanje pogrdnim nazivima u svrhu ponižavanja ovakvog načina upravljanja. Nikakve smislene niti civilizirane kritike tu nema. 

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.156
jučer u 23:20

Redidinari je napisao/la:

The Phantom je napisao/la:

Redidinari je napisao/la:

ian wright je napisao/la:

Redicope je napisao/la:

Pa dobit ćete sendviče, kako i dolikuje. Toliko pizate.

Vidi cijeli citat


ajd zdravo

Vidi cijeli citat


Ovakva je situacija. Dopuštate njihovo trolanje, a drugim profilima ne dopuštate da im kontriraju i čine protutežu. Danima provode agneturu, spamaju i iznose laži. Prvi piše kako su nepismeni, a ljudi imaju ozbiljne škole, drugi piše o Sjevernoj Koreji, treći govori kako bi u autobusu naša pismenije, četvrti govori 'ne ide preko noći', ne spominjući kontekst samo da ispadne da su ovi kompletni idioti. 

Nigdje i nikako ne posotoji nekakav vid rasprave i argumentacije, ide se samo u difamaciju bez argumenta i konteksta. Dakle, pretvorili ste forum u spam prostor, agenturu botova i difamaciju bez argumenata. Radite to perfidno tako da njihovoh strani dopuštate sve, jer vam tako odgovara, a druge eliminirate. Stvarate dojam da je javno mnijenje takvo.

I neka vam, vaš forum, vaša pravila. Nekidan ste čitavo jutro pustili orgije o dugu Hajduka, iako se ispostavilo da je dokument iz 2014. Kada je Boca objasnio o čemu je riječ, blokiralite ste temu do navečer, a izbrisali netom napisane komentare. Dakako, oni od prije dvije, tri stranice su nastavili obitavati po bespuću interneta, a bezočna su laž.

Izbrišite i ovaj acc, nikakav problem. Vi ste postali sve ono što vam se po forumu valja. Bezlična masa, sakrivena iza nickova koja trubi drugima o Sjevernoj Koreji, a istovremeno pušta samo jedan narativ. 

Vidi cijeli citat

Legendo, cijepljen si od stvarnosti ako tebi nema nikih problema. Prije će zid shvatiti nego sekta. 

Vidi cijeli citat


Eto. Bez argumenata, imputirajući da sam rekao da nema problema i nazivajući me/nas sektom. Dakako, to radi profil koji je starosjedioc. I pritom raspravu svodite na sektu, sjevernu koreju i sl. 

Vidi cijeli citat


[uredio FranckConstanzaZolja - 24. lipnja 2026. u 23:20]
Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Redidinari
Redidinari
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 24.06.2026.
Poruka: 7
jučer u 23:21

CoccoBill je napisao/la:

Redidinari je napisao/la:

CoccoBill je napisao/la:

Redidinari je napisao/la:

Pričamo o forumu koji je ovjekovječio mržnju i dozvolio narativ poput sekte, zadruge, socijalista i sl., bez obzira što takav članski model generira nekoliko godina 100+ tisuća članova. Forum se sveo na razinu index komentara, samo što se ovdje pokušaji oponiranja ovakvom narativu brzo uklone. 

Vidi cijeli citat

Nemaju veze 100 tisuća clanova s modelom.

Vidi cijeli citat


Aham. Prije modela su postojali. Hajduk imao iznimno uređen odjel i hrpu članova. 7 tisuća i nešto kuna koristi. 

Vidi cijeli citat


Tko se uclanuje zbog modela moze se provjeriti koliko ljudi glasa na izborima za NO, a to je 4613 

Vidi cijeli citat


Tko u Hrvatskoj podržava demokraciju, može se provjeriti koliko ljudi glasa na izborima. U Splitu, a i na parlamentarnim izborima je znalo biti ispod 50%. Dakle, ostali podržavaju drugi model, nedemokratski. 

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.712
jučer u 23:22

Redidinari je napisao/la:

The Phantom je napisao/la:

Redidinari je napisao/la:

ian wright je napisao/la:

Redicope je napisao/la:

Pa dobit ćete sendviče, kako i dolikuje. Toliko pizate.

Vidi cijeli citat


ajd zdravo

Vidi cijeli citat


Ovakva je situacija. Dopuštate njihovo trolanje, a drugim profilima ne dopuštate da im kontriraju i čine protutežu. Danima provode agneturu, spamaju i iznose laži. Prvi piše kako su nepismeni, a ljudi imaju ozbiljne škole, drugi piše o Sjevernoj Koreji, treći govori kako bi u autobusu naša pismenije, četvrti govori 'ne ide preko noći', ne spominjući kontekst samo da ispadne da su ovi kompletni idioti. 

Nigdje i nikako ne posotoji nekakav vid rasprave i argumentacije, ide se samo u difamaciju bez argumenta i konteksta. Dakle, pretvorili ste forum u spam prostor, agenturu botova i difamaciju bez argumenata. Radite to perfidno tako da njihovoh strani dopuštate sve, jer vam tako odgovara, a druge eliminirate. Stvarate dojam da je javno mnijenje takvo.

I neka vam, vaš forum, vaša pravila. Nekidan ste čitavo jutro pustili orgije o dugu Hajduka, iako se ispostavilo da je dokument iz 2014. Kada je Boca objasnio o čemu je riječ, blokiralite ste temu do navečer, a izbrisali netom napisane komentare. Dakako, oni od prije dvije, tri stranice su nastavili obitavati po bespuću interneta, a bezočna su laž.

Izbrišite i ovaj acc, nikakav problem. Vi ste postali sve ono što vam se po forumu valja. Bezlična masa, sakrivena iza nickova koja trubi drugima o Sjevernoj Koreji, a istovremeno pušta samo jedan narativ. 

Vidi cijeli citat

Legendo, cijepljen si od stvarnosti ako tebi nema nikih problema. Prije će zid shvatiti nego sekta. 

Vidi cijeli citat


Eto. Bez argumenata, imputirajući da sam rekao da nema problema i nazivajući me/nas sektom. Dakako, to radi profil koji je starosjedioc. I pritom raspravu svodite na sektu, sjevernu koreju i sl. 

Vidi cijeli citat

Zato jer si zid, pokazao si u par rečenica iznoseći neistine, a glumiš žrtvu. Sami protiv svih. Mi smo jedini ispravni put, istina i život iako činjenice drugačije pokazuju. Sačuvaj me od hajdukovca koji voli klub. 

Sačuvat ću svoje vrijeme i živce od takvih. Samo nastavi. 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
CoccoBill
CoccoBill
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.02.2026.
Poruka: 369
jučer u 23:23

 

Vidi cijeli citat


Tko u Hrvatskoj podržava demokraciju, može se provjeriti koliko ljudi glasa na izborima. U Splitu, a i na parlamentarnim izborima je znalo biti ispod 50%. Dakle, ostali podržavaju drugi model, nedemokratski. 

Vidi cijeli citat


Prijatelju, jel ti stvarno mislis da se 100 000 ljudi uclanilo u Hajduk zbog modela ?

  • Najnovije
  • Najčitanije