Rasprava o udruzi Naš Hajduk i svim ostalim modelima upravljanja Hajduka

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.319
jučer u 21:03

Arena je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Je li se rekao iti grumen ičeg ko konkretnog? Pa nije moguće da se nisu očitovali sad na ovaj vrući krumpir Whitebita?

Vidi cijeli citat

Rekli su da je 2M od Whutebita malo i da su neozbiljni...

I da su zatekli markere, a sad evo smo daleko dogurali

Vidi cijeli citat

Malo fali da napravimo cili krug pa završimo u markerima opet

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.017
jučer u 21:26

ono kad najprije poslusan dvi minute onog u biloj maji i pomislin je li moguce da takav lik vodi hajduka, a onda nakon jedne minute slusanja onog bidnog u crnoj maji pocnen ubrzavat video da dodjen opet do onog u biloj maji da se zeru spasin.

jeben te zivote cime smo to zasluzili....

[uredio Ne mogu drugo - 24. lipnja 2026. u 21:42]
biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.017
jučer u 22:03

bizarno je dvi ure slusat te momke s mislju da oni drze kljuceve razvoja i napretka hajduka.

ponor izmedju njihovih kapaciteta i kapaciteta ljudi koji bi tribali upravljat iole normalnim hajdukom je nemjerljiv i nepremostiv.

kada bi dobija zadatak da u dobro popunjenoj dvanajstici negdi na maksimiru moran (maksimalno do draskoviceve) odabrat dva momka za drzat kljuceve razvoja hajduka, velike su sanse da bi uspija u 10 od 10 slucajeva.

ovo je bilo otrjeznjavajuce cak i za mene. dno dna. jad i bijeda.

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.156
jučer u 22:24

Zašto postoje računi koji su napravljeni danas i koji pišu samo na ovu temu, a na temu Hajduk ne

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.936
jučer u 22:34

Redicope je napisao/la:

Pa dobit ćete sendviče, kako i dolikuje. Toliko pizate.

Vidi cijeli citat


ajd zdravo

Redidinari
Redidinari
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 24.06.2026.
Poruka: 7
jučer u 22:58

ian wright je napisao/la:

Redicope je napisao/la:

Pa dobit ćete sendviče, kako i dolikuje. Toliko pizate.

Vidi cijeli citat


ajd zdravo

Vidi cijeli citat


Ovakva je situacija. Dopuštate njihovo trolanje, a drugim profilima ne dopuštate da im kontriraju i čine protutežu. Danima provode agneturu, spamaju i iznose laži. Prvi piše kako su nepismeni, a ljudi imaju ozbiljne škole, drugi piše o Sjevernoj Koreji, treći govori kako bi u autobusu naša pismenije, četvrti govori 'ne ide preko noći', ne spominjući kontekst samo da ispadne da su ovi kompletni idioti. 

Nigdje i nikako ne posotoji nekakav vid rasprave i argumentacije, ide se samo u difamaciju bez argumenta i konteksta. Dakle, pretvorili ste forum u spam prostor, agenturu botova i difamaciju bez argumenata. Radite to perfidno tako da njihovoh strani dopuštate sve, jer vam tako odgovara, a druge eliminirate. Stvarate dojam da je javno mnijenje takvo.

I neka vam, vaš forum, vaša pravila. Nekidan ste čitavo jutro pustili orgije o dugu Hajduka, iako se ispostavilo da je dokument iz 2014. Kada je Boca objasnio o čemu je riječ, blokiralite ste temu do navečer, a izbrisali netom napisane komentare. Dakako, oni od prije dvije, tri stranice su nastavili obitavati po bespuću interneta, a bezočna su laž.

Izbrišite i ovaj acc, nikakav problem. Vi ste postali sve ono što vam se po forumu valja. Bezlična masa, sakrivena iza nickova koja trubi drugima o Sjevernoj Koreji, a istovremeno pušta samo jedan narativ. 

[uredio Redidinari - 24. lipnja 2026. u 22:59]
Dubi_bj
Dubi_bj
Mali dioničar
Pristupio: 19.12.2021.
Poruka: 6.581
jučer u 23:03

Redidinari je napisao/la:

ian wright je napisao/la:

Redicope je napisao/la:

Pa dobit ćete sendviče, kako i dolikuje. Toliko pizate.

Vidi cijeli citat


ajd zdravo

Vidi cijeli citat


Ovakva je situacija. Dopuštate njihovo trolanje, a drugim profilima ne dopuštate da im kontriraju i čine protutežu. Danima provode agneturu, spamaju i iznose laži. Prvi piše kako su nepismeni, a ljudi imaju ozbiljne škole, drugi piše o Sjevernoj Koreji, treći govori kako bi u autobusu naša pismenije, četvrti govori 'ne ide preko noći', ne spominjući kontekst samo da ispadne da su ovi kompletni idioti. 

Nigdje i nikako ne posotoji nekakav vid rasprave i argumentacije, ide se samo u difamaciju bez argumenta i konteksta. Dakle, pretvorili ste forum u spam prostor, agenturu botova i difamaciju bez argumenata. Radite to perfidno tako da njihovoh strani dopuštate sve, jer vam tako odgovara, a druge eliminirate. Stvarate dojam da je javno mnijenje takvo.

I neka vam, vaš forum, vaša pravila. Nekidan ste čitavo jutro pustili orgije o dugu Hajduka, iako se ispostavilo da je dokument iz 2014. Kada je Boca objasnio o čemu je riječ, blokiralite ste temu do navečer, a izbrisali netom napisane komentare. Dakako, oni od prije dvije, tri stranice su nastavili obitavati po bespuću interneta, a bezočna su laž.

Izbrišite i ovaj acc, nikakav problem. Vi ste postali sve ono što vam se po forumu valja. Bezlična masa, sakrivena iza nickova koja trubi drugima o Sjevernoj Koreji, a istovremeno pušta samo jedan narativ. 

Vidi cijeli citat
 

16 godina trolate klub veličine Hajduka.

Napravili niste ništa nego puni krug neuspjeha i vraćanja istih ljudi koji su tu bili pred 16g.

Potrošili sve kredite i povjerenje.

I još imate obraza vi difamirat drugima da je sve dobro,i da naša proljeća dolaze samo što nisu,jer eto rezultat je trend..

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.156
jučer u 23:05

Redidinari je napisao/la:

ian wright je napisao/la:

Redicope je napisao/la:

Pa dobit ćete sendviče, kako i dolikuje. Toliko pizate.

Vidi cijeli citat


ajd zdravo

Vidi cijeli citat


Ovakva je situacija. Dopuštate njihovo trolanje, a drugim profilima ne dopuštate da im kontriraju i čine protutežu. Danima provode agneturu, spamaju i iznose laži. Prvi piše kako su nepismeni, a ljudi imaju ozbiljne škole, drugi piše o Sjevernoj Koreji, treći govori kako bi u autobusu naša pismenije, četvrti govori 'ne ide preko noći', ne spominjući kontekst samo da ispadne da su ovi kompletni idioti. 

Nigdje i nikako ne posotoji nekakav vid rasprave i argumentacije, ide se samo u difamaciju bez argumenta i konteksta. Dakle, pretvorili ste forum u spam prostor, agenturu botova i difamaciju bez argumenata. Radite to perfidno tako da njihovoh strani dopuštate sve, jer vam tako odgovara, a druge eliminirate. Stvarate dojam da je javno mnijenje takvo.

I neka vam, vaš forum, vaša pravila. Nekidan ste čitavo jutro pustili orgije o dugu Hajduka, iako se ispostavilo da je dokument iz 2014. Kada je Boca objasnio o čemu je riječ, blokiralite ste temu do navečer, a izbrisali netom napisane komentare. Dakako, oni od prije dvije, tri stranice su nastavili obitavati po bespuću interneta, a bezočna su laž.

Izbrišite i ovaj acc, nikakav problem. Vi ste postali sve ono što vam se po forumu valja. Bezlična masa, sakrivena iza nickova koja trubi drugima o Sjevernoj Koreji, a istovremeno pušta samo jedan narativ. 

Vidi cijeli citat

Samo jedan narativ? Brate mili NH postoji od 2011. To je 15 godina narativa. Pa šta bi vi htjeli? NH dobiva novih prilika kao nitko nikad u povijesti Hrvatske.

Evo u Splitu Šuta dobio izbore i naveliko se svim silama samo htjelo potirat Puljka iz grada i slavilo se što ga je Šuta dobio i sad godinu dana nakon je isti taj Šuta već postao predmet svih mogućih kritika i sprdnje

A NH? 15 godina. 15!

Da samo jedan narativ...

Edit: zato na članskom forumu sve vrvi od konstruktivne pluralističke rasprave 

[uredio FranckConstanzaZolja - 24. lipnja 2026. u 23:07]
Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Redidinari
Redidinari
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 24.06.2026.
Poruka: 7
jučer u 23:11

Pričamo o forumu koji je ovjekovječio mržnju i dozvolio narativ poput sekte, zadruge, socijalista i sl., bez obzira što takav članski model generira nekoliko godina 100+ tisuća članova. Forum se sveo na razinu index komentara, samo što se ovdje pokušaji oponiranja ovakvom narativu brzo uklone. 

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.712
jučer u 23:12

Redidinari je napisao/la:

ian wright je napisao/la:

Redicope je napisao/la:

Pa dobit ćete sendviče, kako i dolikuje. Toliko pizate.

Vidi cijeli citat


ajd zdravo

Vidi cijeli citat


Ovakva je situacija. Dopuštate njihovo trolanje, a drugim profilima ne dopuštate da im kontriraju i čine protutežu. Danima provode agneturu, spamaju i iznose laži. Prvi piše kako su nepismeni, a ljudi imaju ozbiljne škole, drugi piše o Sjevernoj Koreji, treći govori kako bi u autobusu naša pismenije, četvrti govori 'ne ide preko noći', ne spominjući kontekst samo da ispadne da su ovi kompletni idioti. 

Nigdje i nikako ne posotoji nekakav vid rasprave i argumentacije, ide se samo u difamaciju bez argumenta i konteksta. Dakle, pretvorili ste forum u spam prostor, agenturu botova i difamaciju bez argumenata. Radite to perfidno tako da njihovoh strani dopuštate sve, jer vam tako odgovara, a druge eliminirate. Stvarate dojam da je javno mnijenje takvo.

I neka vam, vaš forum, vaša pravila. Nekidan ste čitavo jutro pustili orgije o dugu Hajduka, iako se ispostavilo da je dokument iz 2014. Kada je Boca objasnio o čemu je riječ, blokiralite ste temu do navečer, a izbrisali netom napisane komentare. Dakako, oni od prije dvije, tri stranice su nastavili obitavati po bespuću interneta, a bezočna su laž.

Izbrišite i ovaj acc, nikakav problem. Vi ste postali sve ono što vam se po forumu valja. Bezlična masa, sakrivena iza nickova koja trubi drugima o Sjevernoj Koreji, a istovremeno pušta samo jedan narativ. 

Vidi cijeli citat

Legendo, cijepljen si od stvarnosti ako tebi nema nikih problema. Prije će zid shvatiti nego sekta. 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
  • Najnovije
  • Najčitanije