Rasprava o udruzi Naš Hajduk i svim ostalim modelima upravljanja Hajduka

123
...
255256257
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.319
jučer u 21:03

Arena je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Je li se rekao iti grumen ičeg ko konkretnog? Pa nije moguće da se nisu očitovali sad na ovaj vrući krumpir Whitebita?

Vidi cijeli citat

Rekli su da je 2M od Whutebita malo i da su neozbiljni...

I da su zatekli markere, a sad evo smo daleko dogurali

Vidi cijeli citat

Malo fali da napravimo cili krug pa završimo u markerima opet

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.015
jučer u 21:26

ono kad najprije poslusan dvi minute onog u biloj maji i pomislin je li moguce da takav lik vodi hajduka, a onda nakon jedne minute slusanja onog bidnog u crnoj maji pocnen ubrzavat video da dodjen opet do onog u biloj maji da se zeru spasin.

jeben te zivote cime smo to zasluzili....

[uredio Ne mogu drugo - 24. lipnja 2026. u 21:42]
biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.015
jučer u 22:03

bizarno je dvi ure slusat te momke s mislju da oni drze kljuceve razvoja i napretka hajduka.

ponor izmedju njihovih kapaciteta i kapaciteta ljudi koji bi tribali upravljat iole normalnim hajdukom je nemjerljiv i nepremostiv.

kada bi dobija zadatak da u dobro popunjenoj dvanajstici negdi na maksimiru moran (maksimalno do draskoviceve) odabrat dva momka za drzat kljuceve razvoja hajduka, velike su sanse da bi uspija u 10 od 10 slucajeva.

ovo je bilo otrjeznjavajuce cak i za mene. dno dna. jad i bijeda.

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.150
jučer u 22:24

Zašto postoje računi koji su napravljeni danas i koji pišu samo na ovu temu, a na temu Hajduk ne

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.944
jučer u 22:34

Redicope je napisao/la:

Pa dobit ćete sendviče, kako i dolikuje. Toliko pizate.

Vidi cijeli citat


ajd zdravo

Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.015
jučer u 23:27

da razdvojin (pod)kapacitiranost od sadrzaja.

onaj zeru kapacitiraniji u biloj maji je ima zeru samokritike, prihvatija je zajebanciju NH=DIP i ostavija zeru prostora za promjene modela na nacin da upravni odbor zadruge udje u NO (iako se to nikad nece dogodit upravo zbog potkapacitiranosti i upravo zbog toga je krvlju branija svoj volonterski ststus).

vrdoljak je bacija nekoliko kritika i na par stvari je dosta inzistira.

to bilo to od pozitivnog...

svejedno ne mogu doc sebi jos uvik....

 

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.472
jučer u 23:28

Da su ovi momci iz UO NH obični gosti na podcastu reka bi svaka čast, dobro momci govore. Al ovo je ispod svake razine za vlasnike jedne od najvećih firmi u Dalmaciji koja godišnje okrene cca 35 milijuna eura.

Ništa protiv momaka, stvarno virujen u njihove dobre namjere i ljubav prema klubu i želju da Hajduk ponovno bude rezultatski uspješan klub ka šta žele svi navijači. 

Ali, 2026. je godina, ja očekujem od vlasnika Hajduka (pogotovo u kontekstu da je relativno siromašan klub u razmjerima viših razina modernog europskog nogometa) da maksimalno iskoristi sve ono šta Hajduk može podignit na razinu iznad svoje financijske realnosti.

Stvari poput modernih tehnologija, upravljačkih metoda, umjetne inteligencije, inovativnosti, znanosti ka šta su statistika, algoritmi, sportska medicina, mjerljivih metrika za sve radnike i upravljače, nekakve kreativnosti u skautingu, marketingu.

Očekujem korištenje svih ovih gorespomenutih alata za pronalaženje mladih igrača koje bi mogli dovest u akademiju prije nego postanu preskupi kad bi imali uvjete za trening dostojne ljudskog bića, sportskih direktora i trenera koji su inovativni, zanimljivi, koji razmišljaju drugačije.

Al ništa dobili smo 3 ure pričanja o grijesima iz prošlosti, volonterima, skupštinama, hajdučkoj zajednici i izborima za nadzorne odbore.

Fokus je totalno promašen. Ove stvari o kojima su pričali 3 ure su tribale bit uređene, uštimane i definirane nakon prva dva izborna ciklusa i fokus je triba bit prebačen na moderniziranje poslovanja i sportskog segmenta ka najbitnijeg dijela nogometnog kluba.

Uopće ne pričam o titulama i rezultatima, jer rezultat nije temelj idela nego tek posljedica rada. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.710
jučer u 23:30

Toliko mu je ispran mozak da ne vidi kako ljudi idu protiv modela zbog upisa kao što su njegovi, a ne zbog upisa kao što su moji. 

Bio sam i ja za model, priznajem, glup i naivan, ali jbg progledao sam, brojke, stvarnost i činjenice su me uvjerile da nisam bio u pravu. 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
crta
crta
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.04.2022.
Poruka: 1.130
jučer u 23:32

Ništa osim mržnje i pljuvačine nisu ni zaslužili. Svako ko brani ovo sranje od udruge i modela nakon 15g ima nekih ozbiljnih problema u glavi.

Nekad alealeština, danas prgava familija.
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.554
jučer u 23:34

HiSTerija je napisao/la:

 

Ništa protiv momaka, stvarno virujen u njihove dobre namjere i ljubav prema klubu i želju da Hajduk ponovno bude rezultatski uspješan klub ka šta žele svi navijači. 

 

Vidi cijeli citat

Vidiš, ja san uvjeren da tu nema dobrih namjera! Ja se isto sprdan s njihovim nastupima na razini 7c al u biti ne virujen da je neko toliko potkapacitiran. 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
123
...
255256257
  • Najnovije
  • Najčitanije