Poruka: 986
18. lipnja 2009. u 22:36
U Petlovcu u nedjelju gostuje Bijelo Brdo
.

U nedjelju će se u Petlovcu odigrati kvalifikacijska utakmica za ulazak u 1.ŽNL Osječko-baranjsku između prvaka 2.ŽNL NS Beli Manastir i prvaka 2.ŽNL Osijek.

Tako će se u Petlovcu s početkom u 17.30 sati susresti Petlovac i BSK Bijelo Brdo. Uzvrat će se pak igrati 21. lipnja u Bijelom Brdu.

Statistika dosadašnjih ligaških ostvarenja je na strani Petlovčana, međutim zasigurno će želja i htjenje biti presudno u idućim dvobojima. Dodajmo i kako će utakmice biti pod pojačanim mjerama sigurnosti, zbog procijene kako su od visokog rizika.

Koji je ovo stadion na slici ???
Izgleda dosta pristojno za 1.ŽNL ..... a tribina je slična onoj srušenoj na našem Gradskom Stadionu....
[uredio damy - 19. lipnja 2009. u 11:09]
Poruka: 986
26. lipnja 2009. u 11:18
Petlovčani izgubili bitku, ali dobili ulazak u 1.ŽNL
.

Iako su u uzvratnoj utakmici u Bijelom Brdu, poraženi od NK BSK sa 3:0, igrači Petlovca osvojili su kompletan plijen na račun prvog dvoboja u kome su slavili rezultatom 5:0.

Zahvaljujući odličnoj nogometnoj predstavi, a još više rezultatu, Petlovčani su osigurali povratak u 1. ŽNL Osječko-baranjsku.

Poluvrijeme je susreta završeno 1:0, da bi u nastavku domaćini do 60. minute postigli dva komada na brzinu te tako stekli solidnu prednost. Na sreću Petlovčana susret je s tim rezultatom i završen.

Pristupio: 28.06.2009.