Bagira
19. rujna 2019. u 11:37

Naslov iz Glasa Slavonije najbolje ocrtava jučerašnju utakmicu

BSK je 70 minuta imao posjed, igru, 1:0 i penal

Penal opet promašili, a samo dvije minute kasnije stigla kazna i bilo 1:1, te psihološki raspad domaće ekipe

Dabro u 54. minuti postigao eurogol, a onda od junaka postao tragičar, kad je u 73. traljavo izveo penal i golman mu obranio

Umjesto 2:0 i zaključene utakmice, ti probudiš goste, koji dotad nisu odigrali ništa, a sad na krilima te obrane i ljutnje na suca, odjednom kreću igrati 100 na sat

U tome ih nije omelo ni isključenje Majića, koji je ušao u 70. minuti, a sedam minuta kasnije glasno opsovao glavnog suca zbog nedosuđenog auta za njih, zbog čega je dobio direktan crveni karton

BSK-u se u ovih pet kola konstantno ponavlja ista stvar - napad kreira šanse i uglavnom promašuje, a obrana svaku utakmicu kiksa, što suparnici surovo kažnjavaju (izuzetak je bio Orijent)