Mickey je napisao/la:
Gorstak, odi na youtube i utipkaj Dinamo Zagreb pa si pronadji onu pobjedu 5-0 Dinama nad Partizanom pa uzivaj! Samo premalo je ono, da ti je gledati cijelu tekmu....
Vidi cijeli citat
Nikada nisam osporio da je Dinamo tada bio uzasno mocan i da je to najveca bruka u istoriji Partizana. Zbog toga poraza sam odlozio i polazak na more 
Niko nije bio u stanju da vozi do Grcke, a plan je bio da se krene posle tekme 
Medjutim, te sezone je Partizan bio uzasan, 4-0 je izgubio i par meseci kasnije od Zvezde... Jedino pozitivno od svega toga je da je FK Partizan posle te tekme rasprodao(citaj poklonio) sve igrace iz te generacije i krenu sa omladincima, a iz njih su izrasli Ilic, Ivic, Ilijev, Krstajic, Rasovic, Duljaj, Trobok, ekipa koja je kasnije usla u ligu sampiona, prezimila u Evropi itd
Ali, Dinamo je tada bio veoma jak!