pa dobro koji je vama k****
imate sad svoju idilu u najlipsem gradu na svitu i uzivajte, pustite nas na miru, bavite se svojim igracinama i jurite naslov, naj ste jaci al daj to budite u topicu o vasem klubu
i da se vratim na temu...
tekma ocaj nad ocajima, penal mi je i sa sjevera izgledo totalno neuvjerljivo, na telki jos gore, malo ozbiljnija momcad od ovih labuda bi nam zabila 2,3 nakon onog prvog, do ozljede jens je bio najjaci na terenu, vidla se zelja i onda sranje... svi su bili losi, mislim da je bilo ono lako cemo, al kak kazu, velike momcadi pobjeduju i kad ne igraju dobro... iduci su vinkovci, oni nemaju ni bod tak da nece bit bas lako, pogotovo ak nam ovi papci iz londona utrpaju vise nek kaj treba, bumo vidli 
....maksimir slavi, prvi smo prvi sad....