rizvo je napisao/la:
kako se situacija razvija i nije čudo da ode
a mislim da na kraju neće otić a razloga nema da ode
i mislim da bi bilo bolje za njega iz za klub da ode u njemačku i
da se riješimo ogromnog financiskig tereta njegovog ugovora,jer novcima
od njegovog ugovora možemo se obskrbit momcima za budućnost,jer njegova
igra u zadnje vrijeme u HNL-u nisu bile blistave,dapače bile su ispod
razine čak i od drpića
on za nas je pojačanje u smislu promocije ali sa njegovim ugovorom
možemo kupit verpakovskisa i dat mu 4 godišnji ugovor a i mlađi je 5
godina od jensa.
Vidi cijeli citat
slažem se!
mislim svaka čast jensu, došao je u dinamo kad nas napi igrači odbijaju, i za to mu možem samo reči

, ali njegove igre baš i nisu na nivoju, a ak ode u koln znači da čemo dobit odštetu a koln ima novca