Vorda -sk je napisao/la:
A ovo već nije normalno, Pokrivač je kao već u Dinamu, Jertec je jedan dan kod nas, pa drugi vani, pa ga zavisni tovarski novinarčići joą uvijek stavljaju u ajduk, iako se zna da on po plateľnoj moći moľe konkurirat moľda Slaven Belupu, pa onda neki na ovom forumu ne ľele ni jednoga, čekaju novog Maradonu, iako ponavljam
I DA NISU TRENUTNO POJAČANJA ZA DINAMO, BOLJE DA IH DOVEDEMO I PRIČEKAMO DA TO POSTANU, NEGO DA IH PUSTIMO HAJDUKU, KOJI NAM JE I OVAKO ZA PETAMA, TE GA JO© OJAČAMO I DOVEDEMO NASLOV U PITANJE hvala vorda kaj si podebljal ovo jer nisam prije to videl al neznam kaga hajduk mora dovesti da bi dovel prvenstvou pitanje,prvenstvo je naše i opće ne brinem o tome a kaj se tiče povratka cesara....lako bi se moglo desiti da dodje natrag