Vrucina je po svojim rijecima prerastao HNL tako da on ne dolazi u obzir.
Sammir me jos jednom odusevio. Definitivno igrac u cijoj igri najvise uzivam. Mozda ponekad predugo drzi loptu ali nije istina da igra za galeriju jer ono sto on radi ima glavu i rep. Uopce se nije primjetio nedostatak Modrica na terenu a to je dobar znak za buducnost (i toliko o prici kako Dinamo ima samo 3 kvalitetna igraca buduci da danas nisu igrali Modric i Corluka).
Tadic je opet zabio sto je naravno ok. No i meni on nekako ne "smeka", ne znam zasto ali nije mi bas omiljen igrac (premda naravno nemam nista protiv njega).
Jerteca mi je nekako zao. Taj decko ima daleko veci potencijal od ovoga sto pokazuje. Danas je doduse imao par dobrih ubacaja sa strane (po meni od svih igraca Dinama on ima najbolji centarsut) ali on jednostavno moze vise od ovoga.