NK Dinamo Zagreb 08/09
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
- Najnovije
- Najčitanije


Simeone gubi prvu zvijezdu napada: 'Najbolja stvar za sve je transfer, želim ispuniti svoj san'
20 sati•Španjolski nogomet

Gennaro Gattuso novi je trener Lazija, prva želja mu je Dinamov dragulj težak deset milijuna eura
1 dan•Talijanski nogomet

RB Leipzig predstavio Demichelisa kao nasljednika Wernera
1 dan•Njemački nogomet

Uspješna provjera u Nedelišću: Izabranici Siniše Oreščanina svladali rumunjskog prvoligaša uoči Eura
1 dan•Reprezentacija

Hrvoje Smolčić karijeru nastavlja u turskoj Super Ligi
2 dana•Nogometni svijet

Madrid i Casablanca u utrci za finale Svjetskog prvenstva 2030. godine
2 dana•Nogomet

Málaga ponovno u La Ligi, čekala je povratak osam godina
3 dana•Španjolski nogomet

Simeone gubi prvu zvijezdu napada: 'Najbolja stvar za sve je transfer, želim ispuniti svoj san'
20 sati•Španjolski nogomet

Tottenham opet odbio ponudu za Vuškovića, otkriveno koliko traži
3 dana•Engleski nogomet

Priopćenje sa Santiago Bernabeua: Real Madrid prekinuo glasine o francuskom reprezentativcu
3 dana•Španjolski nogomet

Nogometaši Rijeke otputovali u Kranjsku Goru gdje će odraditi dio ljetnih priprema
5 sati•SuperSport HNL

Gennaro Gattuso novi je trener Lazija, prva želja mu je Dinamov dragulj težak deset milijuna eura
1 dan•Talijanski nogomet

Hrvoje Smolčić karijeru nastavlja u turskoj Super Ligi
2 dana•Nogometni svijet

Uspješna provjera u Nedelišću: Izabranici Siniše Oreščanina svladali rumunjskog prvoligaša uoči Eura
1 dan•Reprezentacija

Málaga ponovno u La Ligi, čekala je povratak osam godina
3 dana•Španjolski nogomet


) ide u prvo pretkolo kval. za CL. Tu igra sa raznoraznim ovčarima, hazarima i sl. baš kao i sad. "Ako" prođe ide u drugo pretkolo gdje se ovima koji su prošli prvo pridružuju još tri ekipe i međusobno se razigrava za 3. pretkolo. Zahvaljujući koef. Dinamo bi i ovdje trebao biti nositelj baš kao i po starom sustavu. Ako bi ipak uspjeli zasrati i ispasti sezona nebi bila gotova kao sad, nego bi dobili još jednu priliku za UC u 4. pretkolu UC. Anyway, ako bi prošli, idu u 3. pretkolo CL, koje je u biti opet podjela ekipa koje su prošle prijašnje pretkolo po koeficijentima i razigravanje za plasman u CL. Pet pobjednika ide u CL, a pet gubitnika direktno u skupine UC. Također i u kvalifikacijama za UC dobivamo još jedan slot, tako da idu pobjednik kupa/finalist + drugoplasirani + trećeplasirani jer se ukida intertoto. To je to kaj se tiče promjena u kvalifikacijama. Još se mijenja i UC. Odma se ide u skupine, koje se sad sastoje od 4 kluba, a igra svatko sa svakim i doma i u gostima (kao CL sad).

). Mi smo sad 27. Teško da možemo niže, a najviše možemo do 24. (ako bi ove godine bili dosta dobri).




