Jako zanimljiv podatak iz SN-a:
Dinamovi stručnjaci izračunali su pomoću ''pro-zonea'' i osobnih zapisivanja podataka da je Sammir oduzeo najviše lopti bez prekršaja u ovoj sezoni!
Dakle, covjek koji je ionako samo "zongler" ne samo da je najbolji asistent HNL-a ove sezone (nisam znao da se s zongliranjem moze tako razigravat ekipu) nego je osim toga oduzeo i najvise lopti protivniku. Al glavno da ga se stalno pljuvalo kako se ne trudi, ne zna se borit i igra samo prema naprijed.
Iskreno, ja Sammiru uopce ne bih zamjerio ako bi zelio napustit Dinamo, meni bi vec davno prekipilo. Ponajbolji igrac Dinama a pokupio je vise zvizduka od Tomica, Balabana i Sokote zajedno... Bravo strucnjaci!

[uredio Legenda - 22. svibnja 2009. u 12:19]