mrgud1 je napisao/la:
Prilikom otpisivanja Šokote i Balabana, čelnici kluba rekli su kako šestorica napadača rade gužvu u svlačionici, a s dvojicom novih stranaca Dinamo raspolaže čak sa sedmoricom (Papadopoulos, Vila, Mandžukić, Sivonjić, Slepička, Tadić, Kramarić).
Mandžukić vjerojatno ne bi suze ronio da on bude među onima koji mogu ići, a prilično upitnom čini se pozicija i Josipa Tadića koji nikako ne može dohvatiti željeni ritam. Sljedećih tjedana napadači će vladati rubrikom odlasci, dok će Dinamo nastaviti tražiti pojačanja među ljevacima.
o hebo ih bog, pa vila nije napadač,nego je vezni koji zabija dosta golova, sivonjić može poslužiti kao alternativa tomečaku na krilu, tadić ionako dobija papire ili ide na posudbu, a slepička je ozljeđen.