NK Dinamo Zagreb 09/10

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.01.2010.
Poruka: 2.263
13. svibnja 2010. u 23:44
Jebi ga,ne možeš prodat 6-7 igrača iz prve postave i sa novom ekipom odmah očekivat rezultat.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.10.2007.
Poruka: 346
13. svibnja 2010. u 23:53
--platini-- je napisao/la:
Jebi ga,ne možeš prodat 6-7 igrača iz prve postave i sa novom ekipom odmah očekivat rezultat.
Vidi cijeli citat


To i ja znam da je to nemoguće. Iduće sezone čemo u Europi svakako najebat, pa me neće čudit ako i nadrapamo od ekipa iz Slovačke, Finske il šta li već. Zato nebi bilo loše prominit odma sve iz stopa, počivši najbolje s trenerom kojeg triba smjenit. Nakon trenera kadar osvježit s igračima koji znaju, žele i mogu a ne s ovakvim mamlazima.

Ali to sve šta ja govorin je uzalud jer se neće prominit. Ostat će Jurčić, ostat će i Sammir najvjerojatnije, ove ostale neznalce će se isto ostaviti u nadi da će ipak nekim čudom "eksplodirat" . Ništa od toga.. Molit se Bogu da nam ždrijeb donese ekipe iz Azerbejdžana, Armenije, Kazahstana itd. jer čemo protiv svih ostalih s ovakvom igrom i ovakvom okolnošću(atmosferi) oko kluba naje pošteno..
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2009.
Poruka: 6.058
13. svibnja 2010. u 23:55
LuxAngelus je napisao/la:
selektorZG je napisao/la:
mrgud1 je napisao/la:
Barišić koji je spomenuo da Kruno Jurčić neće biti tema Izvršnog odbora.
- Bit će tema preseljenje na Hitrec-Kacijan. Maksimir nam je preskup.
Vidi cijeli citat

Bilo bi jednostavnije i praktičnije da presele u Kranjčevićevu, a drugoligaš Zagreb u Veslačku!
U Hitrec treba ulagati da bi dobio licencu.
Vidi cijeli citat

Hitrec je space-shuttle za Verudu, dakle trebat će minimalno ušminkavanja.
Kapacitet je 5000, "krov" istoka pokriva barem pola toga. Tu je sve po propisima.
Vidi cijeli citat
A što je s reflektorima?

I što bi bilo s europskim tekmama, zar misliš da bi se mogle igrati na tom pomoćnom igralištu?

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 949
13. svibnja 2010. u 23:57
Ne znam kako možete pričat o postavi i transferima sad, meni se plače od muke nakon ove tuge i jada danas. Ona slika gore je tragikomedija, Rizvo se čak može pronać na njoj.
E, moj Jurčiću. E, moj Dinamo.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.11.2007.
Poruka: 9.585
14. svibnja 2010. u 00:00
pa najgore je prošlo šta oš.

sad slijedi najbolji dio sezone.
pauza.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2009.
Poruka: 6.058
14. svibnja 2010. u 00:01
Pa što se sada svi čudite? Jeste vidjeli statistiku i usporedbu ove u prošle sezone (mislim na posjete svim utakmicama)? Čak u tom očaju i tuzi - Dinamo je imao tekmu s najvećom posjetom (12k ljudi).

Liga 16

Znalo se unaprijed da će tako biti (bez publike), ali eto kažu da su "male sredine" napravile čuda sa svojom infrstrukturom, pa nađite u tome utjehu!
[uredio selektorZG - 14. svibnja 2010. u 00:02]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.03.2006.
Poruka: 8.638
14. svibnja 2010. u 00:04
AdrianaLima fan je napisao/la:
rizvo je napisao/la:


                       lončarić

vrsaljko    šimić     barbarić     cufre

                         leko

       Poljak                    Chago

                   Badelj

        ??????                ??????



vjerovatno sumljaju mnogi u chagu i poljaka al ja bi im dao priliku i sigurno bi je iskoristili.

Potrebno 4 napadača
Vidi cijeli citat

Poljaka stavit na bok je smijurija. Pa u toj vezi dinamike nema.  Poljak i Chago su ti isti tip igraca ako neznas.
Vidi cijeli citat

Znam da su chago i poljak isti tip igrača.Nije bok.Desni vezni ne desni bek/krilo. Chago je i prije igro tu na toj poziciji a desno bok bio je buljat koji je igro uz liniju.Vrsaljko treba igrat uz liniju a da mu u ovom slučaju poljak namješta lopte na ubačaj i dovodi ga da ovaj samo vrati povrtnu i udarac i gol.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2009.
Poruka: 6.058
14. svibnja 2010. u 00:35
Jednostavan i suvisao komentar nekoga sa SN-a:

14.05.2010 00:29 kvadrat

nema tu nikakve mistike. napravi ligu 10, napravi novi stadion i svako kolo na maksimiru će biti 20 tisuća ljudi minimalno. pogledajte arenu zagreb.... svaka moguća glupost napuni tu arenu. zamislite utakmice NLB lige i sve je puno. navijači traže komfor i koliko toliko gledljivu ligu. ako imaš komfor na stadionu čak se i huligani ponašaju pristojnije. tipičan primjer su novi zetovi tramvaji. ne da ih nitko ne želi razbiti, nego ni ne šaraju po njima.
AdrianaLima fan
AdrianaLima fan
Mali dioničar
Pristupio: 25.07.2008.
Poruka: 5.009
14. svibnja 2010. u 01:15
rizvo je napisao/la:
AdrianaLima fan je napisao/la:
rizvo je napisao/la:


                       lončarić

vrsaljko    šimić     barbarić     cufre

                         leko

       Poljak                    Chago

                   Badelj

        ??????                ??????



vjerovatno sumljaju mnogi u chagu i poljaka al ja bi im dao priliku i sigurno bi je iskoristili.

Potrebno 4 napadača
Vidi cijeli citat

Poljaka stavit na bok je smijurija. Pa u toj vezi dinamike nema.  Poljak i Chago su ti isti tip igraca ako neznas.
Vidi cijeli citat

Znam da su chago i poljak isti tip igrača.Nije bok.Desni vezni ne desni bek/krilo. Chago je i prije igro tu na toj poziciji a desno bok bio je buljat koji je igro uz liniju.Vrsaljko treba igrat uz liniju a da mu u ovom slučaju poljak namješta lopte na ubačaj i dovodi ga da ovaj samo vrati povrtnu i udarac i gol.
Vidi cijeli citat

Bok nije isto kao i bek. Bok je dio veze uz liniju. Bek je obrambeni igrac uz liniju. Barem po mojoj logici koja je takva kakva je.
Poljaka sam gledao tako da znam sudit o njemu i on nije za tu poziciju.  Po meni on savrseno funkcionira u sustavu sa 3 vezna igraca kao opreka između onog kreativca i def. veznog.   No ja bi njega jos uvjek ostavio u Lokomotivi jer ovih 12-13 tekmi ovo proljece u 1. ligi je jos uvjek premalo.  Nadam se da ce i ljeto proc bez ozljeda tako da napreduje tokom priprema.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.03.2010.
Poruka: 5.978
14. svibnja 2010. u 01:52
selektorZG je napisao/la:
mrgud1 je napisao/la:
Barišić koji je spomenuo da Kruno Jurčić neće biti tema Izvršnog odbora.
- Bit će tema preseljenje na Hitrec-Kacijan. Maksimir nam je preskup.
Vidi cijeli citat

Bilo bi jednostavnije i praktičnije da presele u Kranjčevićevu, a drugoligaš Zagreb u Veslačku!

U Hitrec treba ulagati da bi dobio licencu.

Vidi cijeli citat

o majketi..ako se može igrat na tom "nazovi-bože" stadionu...
  • Najnovije
  • Najčitanije