Mamić posjetili Admira Vladavića, razmišlja se i o Saidu Huseinoviću!
Sinoćnji trening Dinama prošao je normalno, što znači da je oporavljenik Badelj radio, te da se nitko nije ozlijedio. Od ostalih novosti u prvom planu su, naravno, moguća pojačanja. Trenutačno stanje je ovakvo:
- Vladavića (Red Bull Salzburg) su jučer posjetila oba Mamića, čeka se dogovor o tome je li taj krilni napadač uistinu dovoljno dobar za Modre;
- Huseinović (Werder) je solidan vezni, ali još nije došao na probu u Maksimir, tko zna i hoće li.
Inače, i trener Zajec i Dinamovi nogometaši su uvjereni da im se ne sprema kresanje prihoda za 10%. U ovim danima, kad je na redu odlučujuće razigravanje za ostanak u Europi sa Šerifom, takva vrsta “stimulacije” sigurno bi djelovala negativno...
SN -Petak, 23.07.2010.
[uredio Dinamo Svetinja - 23. srpnja 2010. u 09:54]