Lynx17 je napisao/la:
Ma Lynx vam je vec dva dana izvukao izvore iz grcke medije gdje se spominje cifru od "oko" 800.000 eura (plus neki % buduceg transfera).
A sad je Flak odjednom nesto "saznao" iako je i jucer ponovio taj
3m eura.
Vidi cijeli citat
zaključak: lynx = flak. sram te bilo! :-))
kaj se tiče tih priča oko cijena transfera, novinari puuuno kenjaju, al za to su si u klubu, odnosno mamić, sami krivi. ne govorim sad o ovom antinom transferu nego i inače, malo je poslovna tajna, malo nije, pa je poslovna tajna al ipak procuri za jedan dan, pa onda navedu visinu odštete, drugi put u nju uračunaju i plaću igraču za 4 godine, i onda za godinu dana nikne sasvim nova cifra. piscima fantastike u novinama je to idealan teren za pisanje.