NK Dinamo Zagreb 2010/11
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Gennaro Gattuso novi je trener Lazija, prva želja mu je Dinamov dragulj težak deset milijuna eura
Simeone gubi prvu zvijezdu napada: 'Najbolja stvar za sve je transfer, želim ispuniti svoj san'
RB Leipzig predstavio Demichelisa kao nasljednika Wernera
Hrvoje Smolčić karijeru nastavlja u turskoj Super Ligi
- Najnovije
- Najčitanije


Dejan Lovren napušta PAOK nakon sezone obilježene ozljedama
7 sati•Ostale lige

Nogometaši Rijeke otputovali u Kranjsku Goru gdje će odraditi dio ljetnih priprema
14 sati•SuperSport HNL

Simeone gubi prvu zvijezdu napada: 'Najbolja stvar za sve je transfer, želim ispuniti svoj san'
1 dan•Španjolski nogomet

Gennaro Gattuso novi je trener Lazija, prva želja mu je Dinamov dragulj težak deset milijuna eura
1 dan•Talijanski nogomet

RB Leipzig predstavio Demichelisa kao nasljednika Wernera
1 dan•Njemački nogomet

Uspješna provjera u Nedelišću: Izabranici Siniše Oreščanina svladali rumunjskog prvoligaša uoči Eura
2 dana•Reprezentacija

Hrvoje Smolčić karijeru nastavlja u turskoj Super Ligi
2 dana•Nogometni svijet

Dejan Lovren napušta PAOK nakon sezone obilježene ozljedama
7 sati•Ostale lige

Nogometaši Rijeke otputovali u Kranjsku Goru gdje će odraditi dio ljetnih priprema
14 sati•SuperSport HNL

Gennaro Gattuso novi je trener Lazija, prva želja mu je Dinamov dragulj težak deset milijuna eura
1 dan•Talijanski nogomet

Simeone gubi prvu zvijezdu napada: 'Najbolja stvar za sve je transfer, želim ispuniti svoj san'
1 dan•Španjolski nogomet

Bivši trener Rijeke karijeru nastavlja u Ujedinjenim Arapskim Emiratima
5 sati•Nogometni svijet

Hrvoje Smolčić karijeru nastavlja u turskoj Super Ligi
2 dana•Nogometni svijet

Uspješna provjera u Nedelišću: Izabranici Siniše Oreščanina svladali rumunjskog prvoligaša uoči Eura
2 dana•Reprezentacija

Málaga ponovno u La Ligi, čekala je povratak osam godina
3 dana•Španjolski nogomet









No lijepo je to i ovako. Važno da slučajno negje ne skliznemo gdje ne treba... Hajduk bome za sada ide bez problema naprijed, nemaju još niti jedan poraz... želim im nastavak te serije i u četvrtak (iako Anderlech se izgleda razigrao).
), a i manje moramo slušati kukanje jučnjačkih plačipi*** 



