rzl je napisao/la:
Vaha - Ovo sve sto se desilo nije se desilo slucajno (tako nekako)
Vidi cijeli citat
pa i nije, to je Mamićev seljački način da se riješi tereta, da je imao prosječan ugovor nebi ga sigurno maknio, ovako je vidio da sa Vahom ne dobija ništa posebno jer on gleda samo rezultate a plaća ga hrpu love i onda je počeo jebavat majku i tuć šakama da Vaha odustane jer nakon takvog scenarija svaki bi normalan čovjek otišao...to je Mamićev način sad samo da vidim debila koje će sjest na trenersku klupu, ne mislim da je loše trenirat Dinamo nego radit sa ovakvim čovjekom je nemoguće , meni je ovo gadljivo da sam trener neznam za koje pare bi sjeo na klupu Dinama nakon svega šta se dalo vidjeti