Još samo da napišem u vezi same utakmice da stvarno ne znam šta danas za očekivati, osim da ne očekujem standardnih 1-0 što i ne bi bio loš rezultat. Nekako mi sve miriši na to da će ili danas Dinamo loviti zaostatak u uzvratu, ili da će sve već danas riješiti rutinskom i visokom pobjedom.
I s obzirom na najave, mislim da ni formacija neće biti ista. Pretpostavljam da će se igrati s dvoje napadača što uopće ne mora završiti dobro, a oni koji su srali po Vahi radi toga danas bi zaboravili nakon nekog lošeg rezultata da su srali bezveze, nego bi po običaju okrenuli priču. Rukavina i Fatos u teoriji zvuče dobro kao tandem, jedan jak i moćan, drugi brz i eksplozivan....a u praksi ovaj gol Inkeru im je prva prava suradnja ove sezone.
[uredio LuxAngelus - 11. svibnja 2011. u 14:53]