Trener Dinama Krunoslav Jurčić bio je zadovoljan nakon lijepe utakmice i pobjede u Kninu.
- Prije svega bih domaćinima htio čestitati rođendan, zahvaliti se na pozivu i prekrasnom gostoprimstvu. Bio je užitak biti dio ove proslave i hvala domaćinima koji su se zaista potrudili i napravili pravi praznik nogometa. Kažem, jako nam je drago što smo bili ovdje – rekao je trener pa nastavio o samoj utakmici.
- Ovu utakmicu smo shvatili kao jači trening i zadovoljan sam reakcijom svih igrača. Bili smo dosta rastrčani, svi igrači koji su igrali su bili dobri, a posebno bih pohvalio ove mlađe igrače, "klince" koji su ušli i pokazali kako se na njih itekako može računati – zaključio je trener.