CISCO je najpametniju stvar rekao, jer i jedna i druga strana imaju validne argumente.
Jel '97 i Partizan nisu pobjede vašeg kluba, budući da je nedavno sud potvrdio da to nije isti klub?
Ne moramo se oko svega slagati i pas-materati na ovoj temi, svi volimo Dinamo i želimo da ode smeće iz njega. A to što se dežurni dušebriznici s juga više od nas bave s tim koliko nam je godina, za to me zaboli Džoni Vilson.
Obljetnice su stvar formalnosti i fešte, a dok god je tu ovako kako je, to je najmanja Dinamova briga. Svima sretan rođendan, i onima kojima je to njihov klub, i onima kojima je to njihov slavni prethodnik.
Dečki, ne glođite se oko ovoga, to smeće želi

[uredio xavice - 26. travnja 2013. u 18:40]