NewFriiiikan je napisao/la:
Lynx17 je napisao/la:
NewFriiiikan je napisao/la:
Evo ga drugi ekspert. Dogovorite se jel prodan ili na posudbi?

Vidi cijeli citat
Dobro jutro. Odi se umit.
Nije ovo prvi takav primjer. Kao sto je vec receno, na isti nacin je potpisan
Shaqiri. Klubovi samo su pronasli rupe u vezi taj FFP. Ili se pravis slijep ili si glup. Mozda oba.
Vidi cijeli citat
Čekaj prvo si rekao isti način na koji je prodan Shaqiri sad je potpisan. Bokte mazo kakva zavrzlama. Ful me zanimaju ti ugovori aj mi dajte kopiju kad ste već upoznati sa točkama ugovora da ja vidim kakvo je to novo pravilo da ti MORAŠ potpisati igrača nakon što istekne dotična posudba. Upoznat sam sa pravilom prvootkupa, ali ovo probija sve granice paralelnih kozmosa.