Anadolu Efes je napisao/la:
Leader je napisao/la:
Anadolu Efes je napisao/la:
Slabo si ti njega slušao. Oni ne mogu stadion proširivat jer ga s tri strane okružuje podzemna, a na četvrtoj je centar nekih vojnih invalida ili tako nešto.
Vidi cijeli citat
Možda to i je to razlog, ali on to nije spominjao spomenuo je nemogucnost brze evakuacije u slucaju nekog izvarednog događaja.
Vidi cijeli citat
Bio sam nedavno, lik je rekao da Abramovič ima želju otkako je kupio klub, ali ne mogu ništa radit iz navedenih razloga.

Što se Maksimira tiče ne vidim zašto ne bi rušili tribinu po tribinu i gradili oko ovog travnjaka. Mislim da su to i Marseille i Stuttgart radili i nikakvih problema nije bilo, a na Maksu ih još manje ima bit jer ionako gledatelja nema.