mali perica je napisao/la:
E moj frende, ali ja sam i pisal i pišem o Dinamu. Upravo sam zato, jer su neki tvrdili da su SN Dinamovo glasilo, to bez ikakvih problema, čisto matematički osporil i dokazal da je upravo glasilo najvećeg rivala. No kad škvadra ostane bez argumenata onda te počne pljuvat, omalovažavat i prijetit zabranom pisanja o toj temi. Ok, ok, idem, bježim, sory stari...glavno da je jasno čije su glasilo pa da se više neki ne mogu sprdati. Odnosno mogu, ak ne kuže matematiku. Čekamo sutra i veliku naslovnicu - na današnji dan vraćeno ime DINAMO aha...
Vidi cijeli citat
Izvukao si jedan broj od jednog dana, brojao stranice i vidio jedan intervju i to je vrhunski dokaz. Genijalno.

To je to od mene što se tiče te teme.
Ti živiš u nekom svom paralelnom svemiru.