fujfujfuj je napisao/la:
Marko Vukcevic otišao u Iran.Sad su od krila ostali na Ajajiju i novom rusu.Premalo je to moraju nekoga dovesti.Jel zna netko neko dobro krilo iz Vozdovca ili Cukarickog?
Vidi cijeli citat
Jos da se Burzanovica rijesiti! Mozda Solomona konacno stavi na krilo jer covjek to moze dobro odigrati! Uvjeren sam bolje od Vukcevica ili Raka koje je forsirao!
Cijeli sezonu sam cekao trojku Solomon, Andric i Ayaji i nisam docekao! Slogara prikljuciti! Sve se da rijesiti vrlo lako i to tri puta bolje nego smo to imali do sada, samo treba znati i htjeti! Jurilj je katastrofa, od njega nikakve koristi! Jesu potpisali on i Mbaye?
[uredio kompressor - 31. siječnja 2019. u 16:47]
you can be my long lost pal. but YOU WILL CALL ME KOMPRESSOR ONLY.