Osim Brnasa ima tone bivsih Inkerovaca koji treniraju! Perkovic, Soldo, Ferencina, Pavic, Sorgic, Jurcec, Brlek, Zitkovic, Ceraj, Gulic……
Osobno Perica Vidak bi meni bio dobar izbor! Radio je dobro u Kurilovcu, ima pozitivan stav, ali nedavno je preuzeo Lucko! Uzeo bi mladje ambiciozne trenere s puno energije koji ce raditi I kojima bi Inker bio izazov! Ili Goran Vincetic! Njegova energija je bila na visokoj razini u Medjimurju!
Uglavnom treba nam netko tko ce nam donijeti pozitivnu energiju I volju za rad! Atmnosfera u I oko kluba je katastrofalna i to se prvo mora popraviti! A to se moze samo s novim trenerom koji donosi tu pozitivnu energiju!
[uredio kompressor - 07. ožujka 2021. u 09:42]
you can be my long lost pal. but YOU WILL CALL ME KOMPRESSOR ONLY.