Junak je bil katastrofa, mislil sam da smo mi najgori ali sam se prevaril, to kaj sam gledal nije bil nogomet nek besomučna trka po igralištu i nabijanje jednih i drugih, kakva igra takvo i suđenje, Runje je trebal dobiti direktnoga crvenoga u prvome poluvremenu isto kak i Uzelac u drugome za divljački start na istome tome Runji, kaj se tiče sustava kaj ga fali kolega trener kaj je zaduženi za reklameranje rikverca i faljenje svojih projekta bum sam rekel, sačekaj da dojdemo na ekipu kaj se zna dva put dodati pa buš videl kak imaš igrače za 3-5-2, ali nemam kaj jambrati dok bodove beremo, ovom pobedom mislim da smo ziher da nebumo ispali i sam to je bitno, kak sam rekel več ak treba i u rikverc bežati sam da pobedimo!