052 je napisao/la:
Weasley je napisao/la:
sramota je za klub da trener izlazi s ovim podacima u javnost koje danas čitamo u medijima, gdje su predsjednik (izvjesni Darren Treasure), tajnik, sportski direktor (tko su ti ljudi) da iznesu svoje mišljenje o stanju u klubu?
stvarno su krenuli -
http://www.nkistra1961.hr/hr/zeleno-zuti-krenuli-u-vinkovce/Vidi cijeli citat
Šta su imali za reć, rekli su...nema više ni kune,;duguje se četri-šest plaća+500 keka dolara ščeglovu i kredit koji je glover digao...postoje interesanti i to
trojica (doduše menađerske agencihe) koje su poslale ponude gloveru a on i dalje pumpa cijenu...vjerujem da će se sve riješit do polusezone, ili će se klub prodat ili istupamo iz lige i postajemo amateri u žnl...nema drugih opcija. Jasno je da nitko neće čekat kraj sezone kad dečki nemaju za niš već sada...a nastavit sa juniorima nema smisla, em dug raste em nema šanse da se stigne do opstanka...