duda je napisao/la:
revolver7 je napisao/la:
i kad će prodaja?
Vidi cijeli citat
Navodno neka austrijsko-njemačka agencija...govori se i o nekom Švicarcu( rexhepi)...ovaj tjedan bi se trebalo znati
Vidi cijeli citat
ma ko god, samo da otplati dugove istre i ostavih ih u ligi i na životu.
i po mogućnosti odvede u borbu za 5.mjesto iduće sezone.
jer tko zna šta bi bilo s nogometom u istri da se klub sroza u drugu ili nižu ligu.
kao da nije dosta klubova iz zg i okolice, još samo fali da istra ispadne a uđe gorica...
[uredio Hipo - 07. studenog 2017. u 14:49]
uvijek objektivni hajdučkiplus: -Bradarić nije imao nikakvu namjeru igrati rukom lopta ga je slučajno pogodila i složit ćemo se s odlukom da nema govora o penalu. Beusan: -Najveća greška na utakmici, trebao je dosuditi penal zbog namjerne ruke.