hase je napisao/la:
Demon1992 je napisao/la:
Dobar si. Pa nije to napisani članak nego je Vojnović dao intervju. Sad se polako pitam koga ti i zašto pokušavaš braniti? Grad ili IDS? Očito ih klub, kao i cijeli sport, ne zanima. Još samo neka pokušaju spasiti Žiku u županijskom jer mu navodno ide smjena za koji tjedan pa da parodija bude očita do kraja.
Vidi cijeli citat
Sve je to malo prenaglašeno samo kako bi se određene stvari pokrenule već jednom.
Štose tiće Žike onda znaj da će se to za koji tjedan dogoditi u Rovinju.
Vidi cijeli citat
Mislim da nije prenaglašeno ali ok. Samo da nas netko uzme.
A što se Žike tiče, on ima ljudi koji ga podržavaju ali i ima one kojima se gadno zamjerio. Ali tu bez Istre ne može nitko ništa i tu opet mora doći netko iz Istre glasati da se dobije većina. A tu je pitanje što će biti.