Istraforever je napisao/la:
Poraz jučer od Tabora u prijateljskoj utakmici.Prvenstvo počinje za dvadesetak dana,a trenutni kadar nam je dosta slabiji od onog iz prošle sezone kad smo jedva ostali u ligi.Vlasnici kao da žele do kraja isprazniti tribine.
Vidi cijeli citat
ma doći će igrači nakon šta alaves počne pripreme, tamo krajem srpnja, pa onda selekcija, pa nespremnost, i u rujnu već zaostatak od 10 bodova za 8 mjestom....
Ovi definitivno ne zaslužuju nikakvu podršku više, jedino se onda barem nadam da će u kadru igrati dečki iz regije na probi a ne nekakvi espinose, caicedi, senzembe, i ostali koje su lani dopeljali. Nek igraju, valente, radman, iličić i ostali domaći istrijanski dečki...