Čavo Ledeni je napisao/la:

Vidi cijeli citat
🤣
Zakon...Inače su Istrijani zabavni, dobri i gostoljubivi ljudi. Samo ne znam šta demonima treba lizanje s Torcidom. Ono da Torcida ima privatne partije u centru Pule svaki put kada je međusobna utakmica, je dosta uvrnuto. Inače unutar male i jadne HNL scene lizanja nebi smjelo biti, jer je scena premala. Vjerojatno je to dobrim djelom zato jer na sramotu Pule ima puno lokalnih navijača Hajduka, pa se nema tko tome oduprijeti, pa je lakše na van izaći s time da su to prijateljske navijačke skupine.
Šteta, klub vam raste, ali s time bi trebali prosperirati i navijači i pokazati tko je glavni u Puli i za koga Pula diše.
Ali za ovu sliku Miškovića kapa do poda.
[uredio curacao - 20. siječnja 2026. u 13:51]