NK Istra 1961 2026/27

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
labinjandp92
labinjandp92
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 01.04.2025.
Poruka: 76
04. lipnja 2026. u 00:24

Bila bandira je napisao/la:

Nisu neka pojačanja.

Jurilj se ajde i pokazao u Vukovaru, iako mu statistika baš i nije sjajna, ali ostavio je solidan dojam na terenu, no radi se o igraču od 30-ak godina i pitanje može li ponoviti takvu sezonu.

Atanasov bio u Hajduku rezerva, Hajduku koji je u to vrijeme imao nikad goru veznu liniju.

Atanasova pamtim kao dobrog izvođača prekida, ali slab u duelu i spor.

Ne vidim da bi se izborio u sadašnjem veznom redu Istre, a Jurilj bi bio dio rotacije.

Što se tiče Miovskog, tu su pouzdani Kadušić i mladi Taraba, tako da nisam baš najsretniji s ovim dolascima.

Vidi cijeli citat


Navijas za Hajduk i ti pises da nisi sretan dolascima kakve ti veze imas sa Istrom covik moj dragi hahah?

majstor-cola
majstor-cola
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.08.2009.
Poruka: 793
04. lipnja 2026. u 14:55

Ja isto nisam baš impresioniran ovim navodnim poslovima.

 

Prvo ne kužim zašto dati otkaz Režiću, da bi doveo Španjolca, koji s 50 godina nije odradio pošteni trenerski posao. Po čemu je on bolji izbor, Režić je pred kraj podigao momčad, a što se tiče referenci, čovjek je ostavio dobar dojam u Arabiji. Očito se kod tog posla nije ništa pitalo Bjelanovića.

 

A od igrača, jedino palac gore za Šaranića, čovjek je velik potencijal. Ostali su samo prinove, bez nekog potencijala da bi postala pojačanja.

IstraPula
IstraPula
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.06.2008.
Poruka: 2.347
04. lipnja 2026. u 15:25

Atanasov je nakon Hajduka odigrao solidne sezone u Poljskoj i Grčkoj i za nas bi gotovo sigurno bio pojačanje. Pogotovo ako bude čišćenja u veznom redu, ali čak ako i svi ostanu, Radošević, Lončar i Atanasov bi mogli biti zgodan trio u sredini. Trenutno nemamo nikog s dobrom dugom loptom pa bi nam fino popunio tu rupu.

Ilievski je nepoznanica, a Jurilj apsolutno nepotrebna prinova.

[uredio IstraPula - 04. lipnja 2026. u 15:26]
Soup nazi
Soup nazi
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.04.2019.
Poruka: 745
04. lipnja 2026. u 16:17

To su još uvijek sve naklapanja rekla kazala 

Istraforever
Istraforever
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2018.
Poruka: 1.995
05. lipnja 2026. u 11:11

Uvijek sam se potajno nadao da će Pršir možda jednog dana završiti u Istri.Ali ovo me iznenadilo da u Hrvatskoj za takvog igrača niko ne daje 200 tis. za koliko ide u jedan osrednji poljski klub.

majstor-cola
majstor-cola
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.08.2009.
Poruka: 793
05. lipnja 2026. u 12:01

Nije problem 200 tisuća, nego što mu taj osrednji poljski klub može dati plaću kakvu malo tko u HNL-u može.

Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
05. lipnja 2026. u 12:10

Pršir već godinama, u svakom razgovoru s novinarima, pogovovo kada ga se poveže s nekim HNL klubom, naglasi kako mu je jedina želja, kada odradi ugovor s Goricom, odlazak iz HNLa.

Ne mogu nagađati razloge, ali ostavljao je dojam da bi igrao bilo gdje, samo više ne HNL. Očito mu se ostvarilo i nije previše birkao i čekao.

...ti si nam najveća radost...
stodra
stodra
Mali dioničar
Pristupio: 07.03.2007.
Poruka: 5.134
05. lipnja 2026. u 12:25

Angel Dust je napisao/la:

ali ostavljao je dojam da bi igrao bilo gdje, samo više ne HNL

Vidi cijeli citat


Ali zasto bas u Poljsku? Mogao je i u Belgiju, Nizozemsku, Grcku, Tursku itd.  

Eintracht Frankfurt - Varteks - Podravina Ludbreg - NK Polet
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
05. lipnja 2026. u 12:38

Za početak, pošteno je odradio, čini mi se, 5 godina u Gorici, i mislim da mu klub tu nije radio probleme oko tog neobičnog ugovora do 31.08.

Želim reći, da je imao ponuda iz tih platežno boljih zemalja, vjerojatno bi sada bio tamo.

Moguće je da su Poljaci i Pršir duže bili u kontaktu i da se samo čekalo da prijelazni rok krene.

Ne znam kakva je platezna moć 8. kluba poljske prve lige, ali činjenica je da se svih ovih godina Pršir nije povezivao baš previše s drugim klubovima van HNLa, kao da im iz nekog razloga nije bio zanimljiv.

Tipa Jankovića npr.koji je u novinama obišao pola Europe, sve ove zemlje koje si ti nabrojao, pa završio u Slovačkoj.

Da ne spamam Istrin forum, vjerujem da bi lik bio pojačanje i igrač za prvih 11 za 9 klubova HNLa, u većini vjrrujem i glavna figura, a u Dinamu dobar rotacijski igrač.

Sretno mu u Poljskoj.

[uredio Angel Dust - 05. lipnja 2026. u 12:39]
...ti si nam najveća radost...
labinjandp92
labinjandp92
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 01.04.2025.
Poruka: 76
05. lipnja 2026. u 23:49

Igraci gredu za soldima svi pa tako i Prsir.Covik ima pravo ca ce u nasoj ligi ili Gorici sa ostane tamo 200 ljudi ni na stadionu.Za mene prosjecan igrac i nis vise

  • Najnovije
  • Najčitanije