Opet na prijelaznom roku promjenili pola obrane,prodali kapetana Kolingera,otišao još i Karačić,a došli Leško i Cipetić.
Bez ovog zadnjeg kola u 15 tekmi dali 13golova.(jedino Istra lošija,ali imaju dvije tekme manjka)
Napad im je očajan,a ni obrana ništa bolja (samo je Varaždin primio više golova ;1 više uz utakmicu više)
Šimić je još zelen,Budimir i Jelavić su aktivni igrači samo još na papiru,kao i Sammir
U manje od 8mj. otišli (Kastrati,Uzuni,Grbić,Kolinger,Karačić,Tolić,Jakić,praktički se umirovio i Budimir i još otišao trener)
Bit će čupanja do kraja...
još kad pogledaš raspored iduća tri kola (Hajduk,Dinamo,Rijeka) gdje realno ako uzmu 1bod mogu isplatiti premije.