Najdublji respekt s moje strane

Ovakvu borbenost, ovakvu razinu koncentracije protiv europskog velikana nisam još nikad vidio od nijedne hrvatske momčadi!
Ne samo da ste ih ostavili popišane bez gola, nego i bez čiste prilike. Kad jedan Barać i Škorić djeluju kao Bonucci i Chiellini, pa usudio bih se reći da bi ih iskusni trgovci već nakon ovog dobro unovčili. O Bočkaju sam već sve rekao, mali je genijalac kakav dugo nije kročio u Gradski Vrt.
Od prve do zadnje minute ste im jebali mamu i mislim da su ovo dvije najbolje predstave u Europi od hr kluba dugo dugo unazad. Nevjerojatno, čudesno, divio bi vam se do sutra, al s obzirom da imam reputaciju jalnog tovara tu ću se zaustaviti da je ne pokvarim. Svaka vam dala ljudi!
[uredio el_pistolero - 03. kolovoza 2017. u 22:38]