Apeliram još jednom, ne morate biti navijač Osijeka znam da i drugi kojima je blizak Bebek posjeduju sposobnosti video uredništva pa evo još jednom neka netko uzme sve startove Dinamovih igrača danas i napravi jednu 15 minutnu kompilaciju i da na objašnjenje kako je moguće da je Dinamo danas završio utakmicu bez IJEDNOG žutog kartona, a najviše mi je žao Gabrijela Bobana koji je posljedicom takvog suđenja nakon nekoliko užasnih startova džonovima na gležanj i saplitanja morao napustiti teren - čovjek koji je preživio takvu obiteljsku tragediju se borio kao LAV, zabio gol, vraćao se 3 puta nazad na teren nakon ozljede i igra u zbilja fenomenalnoj formi!!!
Moram samo reći da je Marko Malenica danas bio fenomenalan te između ostalog imao po meni jednu od obrana sezone.