NK Osijek 2022./2023.

SSG79
SSG79
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.04.2014.
Poruka: 4.142
27. ožujka 2023. u 16:18

Gile ostali gradski klubovi ne postoje. Metalac, Elektra, Grafičar propali. Olimpija će ove sezone primiti 100+ golova nakon što su prošle sezone isto primili 100+ golova pa ih ostavilo u ligi jer slave 100 godina.

Majstor smora
armada20
armada20
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 841
27. ožujka 2023. u 16:19

SSG79 je napisao/la:

Gile ostali gradski klubovi ne postoje. Metalac, Elektra, Grafičar propali. Olimpija će ove sezone primiti 100+ golova nakon što su prošle sezone isto primili 100+ golova pa ih ostavilo u ligi jer slave 100 godina.

Vidi cijeli citat

I ove godine ce isto jedva ostat ako ostanu

Colchoneros
Colchoneros
Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2014.
Poruka: 12.549
27. ožujka 2023. u 16:37

Tuzna je prica kako je propao gradski nogomet. Prvo Graficar Vodovod pa Elektra, pa Olimpija pa i Visnjevac i Metalac. 

Klubovi su poceli propadat sto zbog sadasnjeg drustva gdje klinci vise nisu toliko zainteresirani za treniranje nogometa, niti ih roditelji usmjeravaju u tom smjeru, sto zbog raznih krimosa u tim klubovima (Metalac), sto zbog nedovoljne pomoci grada/zupanije. 

Vjerujem da je ovakva situacija u vecini gradova u RH osim u ZG prstena. 

MHDP
armada20
armada20
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 841
27. ožujka 2023. u 16:46

Colchoneros je napisao/la:

Tuzna je prica kako je propao gradski nogomet. Prvo Graficar Vodovod pa Elektra, pa Olimpija pa i Visnjevac i Metalac. 

Klubovi su poceli propadat sto zbog sadasnjeg drustva gdje klinci vise nisu toliko zainteresirani za treniranje nogometa, niti ih roditelji usmjeravaju u tom smjeru, sto zbog raznih krimosa u tim klubovima (Metalac), sto zbog nedovoljne pomoci grada/zupanije. 

Vjerujem da je ovakva situacija u vecini gradova u RH osim u ZG prstena. 

Vidi cijeli citat

A mozda i zbog love koju roditelji moraju dat da bi njihova djeca igrala, svi znamo kako je u osijeku bilo, igrali su oni koji su imali novce 

Colchoneros
Colchoneros
Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2014.
Poruka: 12.549
27. ožujka 2023. u 19:29

i opet je isto u svim klubovima u drzavi ali to je NK Os koji je ziv. Mjesta se nisu placali u gradskim klubovima, placala se clanarina.

MHDP
PatnjeMladogWerdera
PatnjeMladogWerdera
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.01.2019.
Poruka: 3.521
27. ožujka 2023. u 19:51

Problem osječkih klubova su financije. U mlađim kategorijama svi imaju preko 100 djece, ubiru se lijepe članarine,imaš u krpan&babić akademiji stotine djece, međutim nitko od njih ne želi igrati za đabe. Nekad je Hep financirao Elektru, Vodovod Grafičara, Osijek Koteks Metalca, Lanena industrija Lio, Ina i Gravia Olimpiju... kroz posao ili dobre naknade svi su bili vrlo visoko,danas nema sponzora i nitko neće igrati besplatno kad može igrati u Čepinu, Boboti, Dardi, Kneževim Vinogradima, Jurjevcu, Bijelom Brdu, Belišću, Vardarcu... za dobre novce. Svi ovi nabrojani klubovi imaju po 5-10 igrača iz grada, takvi su nekad igrali za gradske kkubove. Tamo negdje blizu 2010. je pola Olimpije iz 3. lige otišlo u Bijelo Brdo koje je bilo 2-3 ranga ispod.

Colchoneros
Colchoneros
Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2014.
Poruka: 12.549
27. ožujka 2023. u 19:51

Kad smo vec kod gradskih klubova, Olimpija je za svoj 100.rođendan dovela Zekićev Belupo

 

MHDP
PatnjeMladogWerdera
PatnjeMladogWerdera
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.01.2019.
Poruka: 3.521
27. ožujka 2023. u 19:53

Danas klincima moraš objašnjavati da su Olimpija i Grafičar dolazili kao svečani gosti u Jurjevac, Vardarac i Bijelo Brdo

kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.104
28. ožujka 2023. u 07:40

DOK DANAS IZGRADNJA STADIONA KASNI, a klub reže troškove rasprodajom igrača, Sakalj je tajno snimljen i u Beogradu u društvu Vojislava Dragovića, koji je iz transfera Mirka Marića istisnuo Darija Zahoru. Zahora se pismom požalio Sakalju, u ljeto 2022. zapaljen mu je automobil, a prije par tjedana u dvorište kuće bačena mu je bomba

Nacional je koncem proteklog tjedna dobio u posjed fragmente šokantnog videomaterijala koji otkriva da je Ferenc Sakalj, aktualni predsjednik Nogometnog kluba Osijek, u dva navrata tajno snimljen u društvu muških osoba s kojima pregovara i prebrojava nesvakidašnje veliku količinu gotovine. Jedna od tih snimki pokazuje da se radi, u najmanju ruku, o stotinama tisuća eura. Videosnimke su krajnje intrigantne, a već sama činjenica da su nastale u tajnosti budi ozbiljnu sumnju na suspektne kontakte. Štoviše, te snimke navode na zaključak da je Ferenc Sakalj uzimao mito.

Važno je zvati se Alec Van Hoorenbeeck
Nivarox
Nivarox
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.08.2021.
Poruka: 1.003
28. ožujka 2023. u 08:27

kraajki je napisao/la:

DOK DANAS IZGRADNJA STADIONA KASNI, a klub reže troškove rasprodajom igrača, Sakalj je tajno snimljen i u Beogradu u društvu Vojislava Dragovića, koji je iz transfera Mirka Marića istisnuo Darija Zahoru. Zahora se pismom požalio Sakalju, u ljeto 2022. zapaljen mu je automobil, a prije par tjedana u dvorište kuće bačena mu je bomba

Nacional je koncem proteklog tjedna dobio u posjed fragmente šokantnog videomaterijala koji otkriva da je Ferenc Sakalj, aktualni predsjednik Nogometnog kluba Osijek, u dva navrata tajno snimljen u društvu muških osoba s kojima pregovara i prebrojava nesvakidašnje veliku količinu gotovine. Jedna od tih snimki pokazuje da se radi, u najmanju ruku, o stotinama tisuća eura. Videosnimke su krajnje intrigantne, a već sama činjenica da su nastale u tajnosti budi ozbiljnu sumnju na suspektne kontakte. Štoviše, te snimke navode na zaključak da je Ferenc Sakalj uzimao mito.

Vidi cijeli citat


čovjek koji ima milijune broji tisuće eura u kešu, zamisli skandala 🤣🤣🤣

 

EDIT: Stadion je gotov btw

[uredio Nivarox - 28. ožujka 2023. u 08:29]