NK Osijek 2024./2025.

ulicama luta
ulicama luta
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 14.06.2019.
Poruka: 43
15. rujna 2024. u 19:29

Malenica rasturio. Klasicni prikaz razlike izmedu dobrog i groznog golmana. Pobjeda iskljucivo zbog Malenog, da je branio Cavlina i ovu bi izgubili sigurno, primio bi bar dva sto je Malenica obranio, ne znam kakva je to odluka bila da se tu rupetinu dovede u Osijek. Svaka cast na pobjedi konacno jednoj. Osijek ale!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2021.
Poruka: 552
15. rujna 2024. u 19:31

ulicama luta je napisao/la:

Malenica rasturio. Klasicni prikaz razlike izmedu dobrog i groznog golmana. Pobjeda iskljucivo zbog Malenog, da je branio Cavlina i ovu bi izgubili sigurno, primio bi bar dva sto je Malenica obranio, ne znam kakva je to odluka bila da se tu rupetinu dovede u Osijek. Svaka cast na pobjedi konacno jednoj. Osijek ale!

Vidi cijeli citat

Ako opet budete 4. jao nama

loozer
loozer
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.11.2010.
Poruka: 1.916
15. rujna 2024. u 19:38

Za ovaj Copitelijev nogomet niste morali ići u Italiju po trenera. Takvih ima i u niželigaškim ligama. 2.poluvrijeme 2 dodavanja nisu povezali. O sebičnosti svih igrača kada dođu u 16m je suvišno pričati. Osim asista Jakupovića nitko ne dodaje na povratnu. Kao da vrijedi ona tko doda p***da.

Matkovića netko mora prizemljiti, momak je već netko vrijeme u slobodnom padu, a danas osim valjanja po travi nije nista pošteno napravio. Čak ne znam da li je imao koji uspješan dribling.

I šta je Botu bilo u glavi da kraj Malenice(domaćeg igrača) dovodi kiksera Čavlinu. Kriminalan potez.

Malenica je igrač utakmice.

[uredio loozer - 15. rujna 2024. u 19:39]
provincijalac
provincijalac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.08.2024.
Poruka: 1.571
15. rujna 2024. u 19:41

Pišu se tri boda, ali marioneta Kompićtelli mora dati petama vjetra. 

Omladino uzmi karabine, ljepši život svima će da sine
Colchoneros
Colchoneros
Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2014.
Poruka: 12.560
15. rujna 2024. u 19:51

Matija1711 je napisao/la:

ulicama luta je napisao/la:

Malenica rasturio. Klasicni prikaz razlike izmedu dobrog i groznog golmana. Pobjeda iskljucivo zbog Malenog, da je branio Cavlina i ovu bi izgubili sigurno, primio bi bar dva sto je Malenica obranio, ne znam kakva je to odluka bila da se tu rupetinu dovede u Osijek. Svaka cast na pobjedi konacno jednoj. Osijek ale!

Vidi cijeli citat

Ako opet budete 4. jao nama

Vidi cijeli citat


kome nama? Kao da je bitno tko ide u europu kad ce se svi redom osramotit osim dinama ali eto nakon 5 kola vec znamo kog zelim nagodinu u europskim kvalama 🤦

MHDP
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.793
15. rujna 2024. u 19:53

Danas je bilo vazno dobit na koji god nacin da se okrene momentum, koji se epski narusio nesrecom nakon igracki odlicnog starta.

 

 

Ili će se viti il' nas neće biti
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.793
15. rujna 2024. u 19:55

Colchoneros je napisao/la:

Matija1711 je napisao/la:

ulicama luta je napisao/la:

Malenica rasturio. Klasicni prikaz razlike izmedu dobrog i groznog golmana. Pobjeda iskljucivo zbog Malenog, da je branio Cavlina i ovu bi izgubili sigurno, primio bi bar dva sto je Malenica obranio, ne znam kakva je to odluka bila da se tu rupetinu dovede u Osijek. Svaka cast na pobjedi konacno jednoj. Osijek ale!

Vidi cijeli citat

Ako opet budete 4. jao nama

Vidi cijeli citat


kome nama? Kao da je bitno tko ide u europu kad ce se svi redom osramotit osim dinama ali eto nakon 5 kola vec znamo kog zelim nagodinu u europskim kvalama 🤦

Vidi cijeli citat


Nemoj se pecat, kog boli kurac kog bi "oni" na cetvrtom mjestu.

Ili će se viti il' nas neće biti
Colchoneros
Colchoneros
Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2014.
Poruka: 12.560
15. rujna 2024. u 19:57

basketas je napisao/la:

Nemoj se pecat, kog boli kurac kog bi "oni" na cetvrtom mjestu.

Vidi cijeli citat


htio sam upravo to napisat al reko bit cu fin😂 

 

MHDP
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.793
15. rujna 2024. u 20:25

A i valja dodat, jer sto je-je, kako je Malenica (kojeg ja volim, ali ne mislim da je neki golman) imao epsku partiju o kojoj ce se pricati, al kog briga, golman je dio ekipe tu je da spasi kad treba.

 

Ocekujem lagani Varteks i 0-2 za nas kontra Lokomotive.

Ili će se viti il' nas neće biti
Radijator
Radijator
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.06.2012.
Poruka: 2.733
16. rujna 2024. u 11:33

Stvarno svaka čast Malenici!

Ona obrana u 43. minuti je možda i obrana kola, a čini se da nije bio ofsajd, a ako je gledalo bi se jako dugo... i onda opet brani zicer u zadnjim sekundama utakmice.

Ali ovo je bilo toliko tragikomično loše da se stvarno nadam da je stvar nekog mentaliteta, samopouzdanja i što god još Coppitelli spominje jer ovo je definitivno bio najlošiji Osijek koji sam gledao još od 2016.

Dakle nama je u derbiju začelja - protiv Slaven Belupa - kod kuće  - golman bio igrač utakmice.

  • Najnovije
  • Najčitanije